BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Jak odpoczywać pracując?

praca

Jeśli nie masz czasu na urlop, w pracy przytłacza cię ilość obowiązków, a do tego czujesz się wypalony i mało kreatywny, pomyśl o weekendowym wyjeździe. Zdążysz trochę odetchnąć, nie zaniedbując przy tym swoich zadań w pracy.

W każdej firmie jest taki czas, że wszyscy muszą działać na wysokich obrotach. Zamykanie ważnych projektów, niecierpliwiący się klienci, poddenerwowany szef. Napięta atmosfera udziela się wszystkim, a stres i zmęczenie nie pozwalają się skupić. Czas goni, a o kreatywne rozwiązania coraz trudniej. Pracujesz praktycznie cały czas, ciężko wygospodarować chwilę dla siebie, a co dopiero kilka dni wolnego. Pomoże ci zmiana środowiska, spojrzenie z innej perspektywy. Nie dość, że taki weekendowy wyjazd pozytywnie wpłynie na kreatywność i jakość twoich pomysłów, to jest spora szansa, że uda ci się odpocząć i poprawić samopoczucie.

Zmiana otoczenia ma zbawienny wpływ na kondycję i pracę naszego umysłu. Często bywa tak, że spędzamy godziny przed komputerem próbując coś wymyślić i nic nie przychodzi do głowy. Kiedy zdecydujemy się na moment odpuścić i choćby pójść na spacer, nagle doznajemy olśnienia i naszą pracę kończymy błyskawicznie. Obcowanie z innymi ludźmi, nawet patrzenie na inny krajobraz zmienia wiele, niesie nowe źródła inspiracji. Wystarczy spróbować i wybrać się np. na Mazury, gdzie spokój, zieleń i cisza zadbają o twój umysł.

Możesz pójść krok dalej i pomagając sobie, pomóc całej firmie. Nawet w najbardziej pracowitym okresie, działania biznesowe można przenieść w bardziej przyjazne miejsce, gdzie odżyją wszyscy. Z  czystym sumieniem zaproponuj szefowi wyjazd, bo są miejsca gdzie w wakacyjnym otoczeniu, a przy tym w profesjonalnych warunkach, można z powodzeniem realizować projekty, przeprowadzać szkolenia czy konferencje. Mazury i hotel Głęboczek Vine Resort & Spa  zapewnią wszystko, co potrzebne, aby przez kilka dni pokierować biznesowymi działaniami z dystansu. Do tego w każdej chwili pracownicy będą mogli skorzystać z relaksacyjnych i pielęgnacyjnych zabiegów, które poza zbawiennym wpływem na organizm, sprzyjają również oczyszczeniu umysłu i kreatywnemu myśleniu. Długi spacer leśnymi ścieżkami, wśród otaczającej zieleni, może zaowocować efektywną dyskusją. Wspólne spędzanie czasu wolnego pomoże w budowaniu relacji między pracownikami, co również znajdzie swoje odzwierciedlenie w jakości pracy. 

Świetnym pomysłem będzie również zaproszenie klienta czy partnera biznesowego na spotkanie w nieco innych okolicznościach, zwłaszcza że nawet do wieloosobowych konferencji na Mazurach, Głęboczek Vine Resort & Spa jest doskonale przystosowany. Nie zabraknie odpowiednich, nowoczesnych sal, sprzętu i obsługi, a wasza firma wypadnie profesjonalnie i oryginalnie. 

Podczas wyjazdu spadnie presja, ludzie poczują się bardziej komfortowo, będą odważniej opowiadać o swoich pomysłach. Tym samym uda wam się wszystko zrobić lepiej i szybciej, a przy okazji bardziej się zintegrować, zrelaksować i w doskonałych humorach wrócić do miasta.

Skomentuj.