BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Jak skutecznie pozbyć się problemów z erekcją?

Udane życie seksualne ma ogromne znaczenie dla każdego zdrowego człowieka. Wpływa pozytywnie na relację w związku, wzmaga bliskość, jest również korzystne dla naszego zdrowia. Niestety, rzeczywistość nie zawsze wygląda różowo. Często problemem są zaburzenia erekcji, które dla wielu (również młodych) mężczyzn stają się przyczyną frustracji i kompleksów. Jak możemy sobie z nimi radzić?

Problemy z erekcją – jakie są ich przyczyny?

Problem z osiągnięciem erekcji to dla wielu mężczyzn prawdziwa katastrofa, która sprawia, że popadamy w frustrację i tracimy wiarę we własną sprawność i męskość. To błąd. Jesteśmy tylko ludźmi a problem ten dotyka naprawdę sporej części z nas. Przyczyn takiego stanu jest naprawdę wiele. Wśród najczęstszych z nich możemy wymienić zmęczenie i stres. W dzisiejszych czasach żyjemy szybko a nadmiar obowiązków sprawia, że trudno nam naprawdę porządnie wypocząć. Kolejną przyczyną problemów ze sprawnością seksualną są drobne grzeszki, które zdarzają się każdemu z nas. Nadmiar alkoholu, palenie papierosów, unikanie aktywności fizycznej czy dieta, w której zbyt wiele jest tłuszczu i soli to częste przyczyny zaburzeń erekcji. Warto więc o siebie zadbać.

problemy z erekcją

Tabletki na potencję – czy warto po nie sięgnąć?

Kiedy problemy z erekcją stają się naszym udziałem chcemy szybkiej i skutecznej pomocy. Jednym z rozwiązań, które jest dostępne są różnego rodzaju tabletki na potencję. Nic więc dziwnego, że spora ilość mężczyzn sięga po nie po zauważeniu u siebie niepokojących objawów. Nie ma w tym nic złego – dobre tabletki mogą pomóc pokonać problem. Warto jednak pamiętać o tym, by unikać „magicznych” specyfików z nieznanego źródła. Bardzo często sprzedawcy takich tabletek obiecują nam wspaniałe rezultaty, których jednak nie ma. Co więcej, tego typu specyfiki mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. W aptekach znajdziemy obecnie bezpieczne preparaty o potwierdzonym składzie i działaniu. Naprawdę nie warto więc eksperymentować.

Permen – rozwiązanie problemu

Wśród wielu preparatów, które mają pomóc w problemach z potencją na szczególną uwagę zasługują tabletki Permen. Jest to bowiem suplement diety, którego zaletą jest fakt, że nie wymaga od nas skrupulatnego planowania erotycznych uniesień i łykania pigułki na godzinę czy dwie przed przewidywanym stosunkiem. Z ulotki Permen możemy bowiem wyczytać, że jest to preparat do codziennego stosowania, dzięki któremu poprawia się sprawność seksualna. Gotowość do osiągnięcia erekcji jest więc cały czas na tym samym poziomie. Chyba nie trzeba przekonywać żadnego mężczyzny, że to spora zaleta. W składzie tego suplementu diety znajdziemy wyciągi roślinne, które mają pozytywny wpływ na nasz układ krwionośny a więc również na osiąganie erekcji. Poza tym substancją, która znajduje się w składzie tych tabletek jest również L-arginina, która niezbędnym elementem szlaku syntezy tlenku azotu, który z kolei odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu układu naczyniowego. Słowem, są to składniki, które naprawdę działają i mogą pomóc.

Czy to bezpieczne?

Cieszenie się pełną sprawnością seksualną jest ważne dla każdego mężczyzny. Nikt z nas nie ma jednak chęci sięgania po specyfiki, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie – to całkowicie zrozumiałe. Właśnie dlatego warto zadać sobie pytanie czy tabletki Permen są bezpieczne? Jeśli chodzi o skutki uboczne Permenu możemy być spokojni. W składzie tego suplementu diety nie znajdziemy bowiem substancji, które mogą pogorszyć nasz stan zdrowia czy stać się przyczyną dolegliwości czy niepokojących objawów. Z ulotki Permen oraz strony możemy bowiem wyczytać, że większość substancji, które znajdują się w tych tabletkach to wyciągi roślinne z żeń-szenia oraz owocu buzdyganka naziemnego. Nie musimy więc obawiać się o skutki uboczne Permenu.

Podsumowując, jeśli zdarzają nam się problemy z gotowością seksualną nie warto lekceważyć tego problemu, ale też nie róbmy z tego dramatu. W większości przypadków dbanie o odpowiednią ilość snu, dobre nawyki żywieniowe oraz sięgnięcie po naturalne, ziołowe środki okazuje się wystarczającym by zapomnieć o problemie.

2 komentarze

  1. Ja od jakiegoś czasu mam problem z erekcją, i nawet nie przyznaje się żonie. Ale pewnie z czasem się domyśli. Poczytałem dokładnie twój wpis i chyba skuszę się na jakiś lek który pomoże pozbyć się tego problemu. Chciałbym żeby było tak jak dawniej a problem raz na zawsze już znikł.

  2. Niestety ale większość mężczyzn ma z tym problem, i prawda jest taka że mało który mężczyzna sie przyzna do tego, bo się wstydzi. Także nie dziwie się im że sięgają po jakieś leki, czy też suplementy. Ja jeśli też miałbym z tym problem na pewno nie czekałbym aż samo minie, szukałbym rozwiązania.

Skomentuj.