BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Grawerowanie firmowych prezentów

Gadżety firmowe rozdawane stałym lub potencjalnym klientom podczas eventów, konferencji, festynów lub przy okazji spotkań typowo biznesowych są bardzo popularnym, bo skutecznym nośnikiem reklamy. Możliwości, jakie daje nowoczesna technologia pozwalają na szybkie i tanie przygotowanie darmowych prezentów z logo firmy.

Znaczenie drobnego gadżetu

Wybierając gadżety firmowe można wybierać spośród setek możliwości. Ich rodzaj zależy często od grupy, do której chcemy z nimi dotrzeć – inne produkty wybierzemy dla kobiet i mężczyzn w wieku średnim, inne dla młodzieży. Można także, poprzez ciekawe rozwiązania dotrzeć do dzieci, a one z kolei świetnie przekonają rodziców o skorzystaniu z usług naszej firmy lub kupna jej produktów. Gadżet jednak powinien być solidnie wykonany, a nawet sprawiać wrażenie przedmiotu ekskluzywnego, dlatego tak dużym powodzeniem wśród firm zainteresowanych produkcją spersonalizowanych przedmiotów cieszą się te grawerowane laserem #1 

Nieograniczone możliwości lasera

Laser pozwala na stworzenie precyzyjnych napisów i rysunków na ogromnie zróżnicowanych materiałach. Można go wykorzystać zarówno przy produkcji długopisów, odznaczeń i nagród, jak i zwykłych kartek świątecznych czy zaproszeń. Bez przeszkód i tanio można grawerować na drewnie, metalu, gumie, papierze, kartonie, kauczuku, ceramice, szkle czy pleksi.

grawer

Te ostatnie prace robią na mnie największe wrażenie, szczególnie gdy wygrawerujemy w tworzywie sztucznym czyjeś zdjęcie. Z podróży po Malcie, doskonale zapadł mi w pamięci mobilny punkt, w którym można było za określoną opłatą wykonać grawer o nawet najbardziej skomplikowanym wzorze. Wszystko odbywało się na miejscu i zajmowało dosłownie chwilę.

Jak wygląda grawerowanie laserem długopisów reklamowych, można zobaczyć na poniższym materiale wideo:

Zalety laserowego grawerowania

Grawerować można zarówno eleganckie butelki czy drewniane pudełka na wina, pióra wieczne, medale i statuetki, pamiątkowe łyżeczki i medaliki, także złote i srebrne, czy wizytówki albo zaproszenia na gale. Produkt, który jest wygrawerowany, będzie posiadał logo naszej firmy lub napis dożywotnio. Grawer nie znika z czasem, nie ściera się pod wpływem jego użytkowania, a elegancki wygląd grawerowanego przedmiotu sprawi, że obdarowany prezentem będzie go używał często, chętnie i z dumą. Ach, ten postęp. I pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu wypalanie na drewnianej ciupadze indywidualnego wzorku robiło na ludziach wrażenie. A teraz?

1 Comment.

Skomentuj.