BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Sezon rowerowy „12

Niniejszym sezon rowerowy uważam za otwarty… Co prawda inauguracja nastąpiła tydzień temu, ale dopiero teraz znalazłem odrobinę czasu by cokolwiek napisać.

Po wielomiesięcznym leniuchujowaniu na kanapie, z piwem w ręku – ruszyłem. Pierwszy weekend i pierwsze 41 km. Jak na pierwszy raz uważam to za stosunkowo dobry wynik. Szczególnie, że zaliczony został pełen offroad.

Przy okazji mam wrażenie, że nieco urosłem. Odezwały się kolana, a to oznacza konieczną regulację niektórych elementów jednośladu. #1.

Cytuję:

…aby pozbyć się bólu kolan podczas jazdy rowerem należy dopasować wysokość siodełka do długości nóg oraz ewentualnie przesunąć siedzisko tak, by wyprostowana noga była w jednej linii z osią ramy. W moim przypadku odczułem natychmiastową poprawę i nie odczuwam już żadnego bólu nawet przy ponad stukilometrowych, intensywnych wycieczkach wokół miasta.

The Naked And Famous – Girls Like You

3 komentarze

  1. Niecnie się pochwalę, że mój poprzedni sezon nawet się nie skończył :]

  2. @n3m0 jesteś kolejną osobą, która mi to mówi. 🙂

  3. TO znaczy, że musisz popracować nad motywacją 😛

Skomentuj.