BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Magister ekonomii… FAAK!

I stało się. Z dniem 23 czerwca 2010 roku zdałem pomyślnie egzamin dyplomowy, obroniłem pracę magisterską i otrzymałem tytuł magistra z oceną bdb.

Magistry 2010

Co teraz? Good question!

Kolejny haczyk na liście „To Do” zakreślony. A jak się czuje świeżo upieczony magister? Nie odczuwam większych zmian. Słońce nadal świeci, ptaszki ćwierkają. Szczekające psy jak w***wiały tak wk***iają. Zachłyśnięty – odbieram telefony „Magister Kowalski, słucham?„. Kaca moralnego również brak. Na dzień dzisiejszy – czuję się wewnętrznie spełniony. No i najważniejsze – życie zaczyna się od nowa. Od czystej, niezapisanej karty – tabula rasa. Czas znów zapisać na nowo kolejne doświadczenia.

Chyba zacznę od teraz

7 komentarzy

  1. Nice! Gratuluję!

  2. Gratulejszn 🙂 Z ciekawosci: z czego pisales prace?

  3. Gratuluję, choć przyznam, zaskoczyłeś mnie, spodziewałem się, że jesteś młodszy…

  4. @zal, eduarten, torero, kasia i sigvatr dziękuję 🙂

    @torero z marketingu, wizerunku i niestandardowych form jego kreowania

  5. Studia – własne przemyślenia na koniec

    No i stało się. Między innymi joggerowa kategoria „studia” przynajmniej na jakiś czas[?] zostanie nieczynna / niepotrzebna. No bo i po co pisać o studiach, skoro [i tu może jeszcze zaskoczę co po niektórych] ukończyło się wreszcie pi

Skomentuj.