2008

Godzina 10:12 – Pierwsza kolejka wódki i txt „Była niedorozwinięta… O tam – bardziej na luzie”

Godzina 00:01 – Koval raniony rakietą

Godzina 00:02 – czuje sie jak nowo narodzony

Godzina 00:03 – nawet szampan smakuje inaczej

Godzina 00:04 – szukam dziur w kurtce

Godzina 00:04 (10 sek później) – o kurw…. nic nie widzę

6 komentarzy

  1. Było nie pić metanolu 😉

  2. Lol, sie działo się 😀

  3. widzisz komentarze?;) happy new year:)

  4. najlepszego koval 😉 jutro dam link do bloga

  5. @alvarus malo malo… / Kasiula – jak to mowil Platon ‘Obserwuj, słuchaj, rzadko osądzaj i nie chciej za dużo.’ wiec tego zycze

Skomentuj.