Arbuz

Watermelon

Uwielbiam arbuzy, nie dość, że są idealne na letnie upały, to także niesamowicie sycą.

Jak znalazł. Ratują życie.

5 komentarzy

  1. A co to to zielone na wierzchu?

  2. @Seban drobno starta skórka od arbuza. 🙂

  3. Ziemniaki do obiadu też posypujecie pokruszonymi obierkami?

  4. Dandys, oczywiście, że tak. Nic się nie marnuje. A u Ciebie nie? Prosiaki przecież jedzą wszystko! 🙂

  5. W sumie w oberkach od ziemniaków jest kupę przydatnych rzeczy…

Skomentuj.