BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Dwajścia czy

No kur…a dzięki wielkie za przypomnienie. Cholera, to już 23 lata.

Jestem stary…

14 komentarzy

 1. no to jeszcze sto;)

 2. pamiętaj, 23 jest wszędzie… możesz przy okazji objerzeć http://www.imdb.com/title/tt0481369/ 🙂

 3. zależy co ten wiek oznacza dla Ciebie-ja też mam 23. tylko,że każdy ma inne cele w życiu-jeśli do tego wieku osiągnąłeś to co chciałeś, to powinieneś być dymny. moje ambitne plany niestety się nie powiodły-i to co zaplanowałem na moje 23 się nie spełniło. dopiero wtedy dochodzi do Ciebie ten wiek. chociaż na pewno większość ludzi starszych od Nas może śmiać się z naszych wywodów. jednak każdy ma w życiu swoje cele i czas ich realizacji. niestety kolejne urodziny pokazują nam,że w większośći trudno jest zrealizować sobie wszystko to co zaplanowaliśmy. a może zbyt głęboko do tego podchodzę? nie wiem. w końcu 4 lata na filozofii robią swoje 😉 wszystkiego naj!

 4. @Kasia dzienx
  @Zgrywa chyba widziałem, ale nie daje głowy
  @Stan wiesz co, powiem ci tak – ja zrealizowałem nawet więcej niż sam myślałem. Sam jestem miło zaskoczony, cel do następnych ur – napisać prace mgr i się obronić. wtedy to już będę miał wolną rękę

 5. ja od niedawna mam dwajściacztery ;D

 6. Wszystkiego najgorszego z okazji urodzin!

 7. Spóźnione życzenia? ;] Miłego! Ja za kilka dni też dobiję do 23 ;p

 8. Miło czuć się młodszym. Niedużo, ale zawsze 🙂

 9. są starsi od Ciebie, i jeszcze żyją – więc głowa do góry
  to takie oryginalne życzenia urodzinowe 🙂

 10. Przecież to płakanie o starości to bzdura. Co to jest 23 lata? Co innego, gdybyś był kobietą. Niektórym w tym wieku już faktycznie zaczyna odbijać.

 11. Dopiero 23? 😉

 12. to już 23 lata.
  Jestem stary…

  Za rok, mając lat 24, pomyślisz: „rok temu byłem głupim gówniarzem”. Potem, rok później, pomyślisz to samo. Ja się wciąż stary nie czuję, raczej DOJRZAŁY. 🙂

 13. Qrwa… (<- wyraz frustracji nad przemijającym czasem)

Skomentuj.