BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Temat pracy magisterskiej

I stało się. W końcu po wielu tygodniach wysokoenergetycznych procesów myślowych powstał przy współpracy z promotorką temat pracy magisterskiej:


Nowoczesne strategie marketingowe jako narzędzie kreowania wizerunku marki.

Jednym słowem będę pisał o tym co mnie interesuje, czyli marketingu eksperymentalnym, także psychologii, strategii największych i nowatorskich metodach. Powinno być ciekawie.

Top One – Miła Moja

4 komentarze

  1. A nie tak dawno pisałeś o licencjacie :). Ale ten czas leci. Ja jeszcze konkretnego tematu nie mam, ale oscyluję w okolicy rynku złota na tle innych rynków. Wszystko w ujęciu dynamicznym i ze szczególnym uwzględnieniem 2 ostatnich lat 😉

  2. @riot wiesz… jeszcze póltora roku ale samo się nie napisze… mówisz o parytecie złota itp? czy ogolnie analiza rynku złota?

  3. Analiza rynku zdecydowanie, w zabawę z wymyślaniem kolejnej mądrej rzeczy o parytecie złota nie będę się brał.

  4. @riot gdzies ostatnio nawet czytałem o wadach parytetu złota o których sie nie mówi a dość mocno dyskwalifikują to rozwiązanie „Otóż standard złota ma być odpowiedzią na nieodpowiedzialną politykę monetarną banków centralnych i rządów. W standardzie złota rolę kreatorów polityki monetarnej, zgodnie ze światłym zamierzeniem przedstawicieli Szkoły Austriackiej, przejmą górnicy złota w Peru, USA, RPA, Rosji, Australii i Chinach. To przecież dużo rozsądniejsze by o globalnym poziomie cen decydował rozwój górnictwa złota, sytuacja polityczna w państwach produkujących złoto, łut szczęścia (w postaci odkrycia nowych złóż surowca), pech (w postaci gigantycznego wybuchu w kopani) lub rozwój technologiczny (pozwalający tworzyć sztuczne złoto), a nie decyzje bankierów centralnych.

    To powiedziawszy, możemy zauważyć, że w standardzie złota, państwa, to jest rządy i banki centralne, nie mogą prowadzić żadnej polityki monetarnej ponieważ polityka taka nie istnieje. Do czasu. Do czasu aż politycy zechcą przywrócić sobie kompetencje do prowadzenia takiej polityki. W historii zdarzyło się to wielokrotnie. Standard złota nie daje więc żadnego poczucia bezpieczeństwa, żadnej stabilności – ponieważ jego trwanie uzależnione jest od woli politycznej.” >> http://www.trystero.pl/archives/2253#more-2253

Skomentuj.