BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

O listach przebojów i …

… i durnych ludziach. Oddał to co mnie było trudno przekazać w formie pisemnej (może trzeba zacząć ćpać tak jak on?) na temat jednorazowej prostytucji.

Do rzeczy:


Dzwonią tam ci sami ludzie, którzy biorą udział w teleturniejach dla bezrobotnych, licząc, że wygrają 500 złotych. Tak powstaje rynek badziewia. Jak można się dać złapać na to, że jak się dodzwonisz na wolną linię i podasz hasło „biedronka”, to wygrasz psie pieniądze? To, co jest na pierwszym miejscu w Radiu ZET, jest fajne. Koniunktura się kręci. Częścią tego błędnego koła są też imprezy w rodzaju Eska Music Awards, gdzie przychodzi cały Płock, bo jest tanie piwo i wejście za darmo. Ludzie oglądają to w telewizji i nie wiedzą, że to była darmówa, a w mieścinie nudno i myślą: och, jakie tam musiały kapele grać, że tyle narodu przyszło. Paranoja. Mnie też to nie omija. Byłem zapraszany już dwa razy do „Tańca z gwiazdami” i do „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Odmówiłem. Nie rozumiem, jak można łykać wszystko, co rzucą. Taki przykład: poszedłem kiedyś na imprezę TVN Turbo. Generalnie nie chadzam na bankiety, ale pomyślałem: chuj, macierzysta stacja, szef prosił, no pójdę. Idę z narzeczoną po czerwonym dywanie, a reporterzy napierdalają fleszami. Kojarzę ich mordy – „Super Express”, „Fakt”, najgorsze gnidy. Macham ręką, że „nie, dziękuję”. Kilka chwil potem wchodzi Adam Fidusiewicz i, kurwa, staje na rękach, żeby jakikolwiek paparazzi do niego podszedł. Wstyd. Z jednej strony żałosne elitki, z drugiej „Klan” i Radio Maryja, które chcą naród nakierunkować.
Tede

2 komentarze

  1. Szczere i prawdziwe.

  2. Ten Tede to taki buntownik z wyboru? Niepokorny macho zarabiajacy na nonkonformizmie? ;>

    Czym ja ta jednorazowa prostytucja, to co zrobil Adam Fidusiewicz (pierwsze slysze, o tym kolo… sprawdzilem, aktor)?
    Kiedys do zawodow uwlaczajacych godnosci zaliczano aktorow 😀 Dlaczego teraz to sa celebrities, ktore wypowiadaja sie na kazde tematy i maja wiekszy autorytet od Geremka?
    Have no foking idea!

Skomentuj.