BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Krem do twarzy dla 30, 40 i 50 -latka- jak go wybrać?

stylizowanie brody

Krem do twarzy dla mężczyzn to najpopularniejszy kosmetyk pielęgnacyjny dla dżentelmena. Zazwyczaj w swojej kosmetyczce posiada go nawet mężczyzna, który nie przepada za nakładaniem na siebie kosmetyków. Kremy pozwalają bowiem zachować skórę w dobrej kondycji, nawilżają, redukują przesuszenia, odżywiają. Zgodnie z zasadami doboru kosmetyków krem do twarzy dla mężczyzn powinien być dobrany do typu cery, ale nie tylko! Liczy się również wiek osoby, która będzie go używała. Jaki krem wybrać do cery 30, a jaki do 50-latka?
bee-naturalles-u_hjhfkzaym-unsplash

Jaki krem wybrać dla 30 -latka?

Skóra 30-latka jest jeszcze tą młodą i świeżą, aby zachowała swój blask, potrzebuje kosmetyków, które będą szybko i sprawnie działać. Idealnym wyborem będzie więc na tagomago.pl/collections/dla-mezczyzn-twarz krem do twarzy dla mężczyzn o działaniu nawilżającym i energetyzującym. Będzie on chronił cerę przed przesuszeniem (szczególnie po goleniu), niwelował podrażnienia, oraz pozytywnie wpływał na kondycje cery. Jego regularne stosowanie sprawia również, że dojdzie do zahamowania procesów starzeniowych w organizmie, a pierwsze zmarszczki pojawia się znacznie później, niż by mogły.

kori-nori-3yrtbepmh60-unsplash

Jaki krem dla mężczyzn 40+?

Krem do twarzy dla mężczyzn 40+ to ten, który będzie chronił skórę przed nadmierną utratą wody i kolagenu. W tym wieku bowiem procesy starzenia się skóry znacznie przyspieszają i pojawić mogą się na niej głębokie zmarszczki i bruzdy. Dodatkowo skóra w wieku dojrzałym jest bardziej podatna na podrażnienia, pieczenie, przesuszenia i dolegliwości takie jak zapalenie mieszków włosowych. Dobry krem będzie więc opóźniał pojawienie się zmarszczek, redukował te już widoczne i wspierał procesy uelastyczniające skórę, a dodatkowo skutecznie łagodził podrażnienia i regenerował. Panowie z cerą dojrzałą powinni sięgać po kremy z naturalnymi składnikami, bez dodatku barwników, parabenów i innych substancji mogących wywoływać alergię. Podobne właściwości powinien mieć krem dla starszych dżentelmenów, którzy skończyli już 50 rok życia.

curology-x1sir53dhza-unsplash

Jakie składniki pojawiają się w dobrym kremie do twarzy dla mężczyzn?

Działanie kremu do twarzy dla mężczyzn zawsze jest warunkowane jego składem. W dobrych specyfikach odnaleźć można zarówno filtry chroniące przed promieniowaniem słonecznym, jak i substancje nawilżające, regenerujące, odżywcze, działające przeciwzapalnie, przeciwłojotokowo. Ukrywają się one zazwyczaj pod postacią cynku, ekstraktów z kory wierzby, korzenia łopianu, rumianku, aloesu, kwasu hialuronowego.

Skomentuj.