BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Weekend pełen wrażeń – pomysły na atrakcje

samochód

Istnieje mnóstwo sposobów na zapewnienie sobie weekendu pełnego wrażeń. Przejażdżka bolidem GKD Legend, lot w tunelu aerodynamicznym, strzelanie na strzelnicy czy też gra w paintball – to świetne pomysły na atrakcje dostarczające potężne dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji.
bolid

Przejażdżka bolidem GKD Legend

Niesłychana prędkość, niesamowite emocje i ogromne przeciążenia w zakrętach – to wszystko może zapewnić przejażdżka bolidem GKD Legend. Koszt jednokrotnego przejazdu po torze wyścigowym to około 400 złotych. Formuła Jedi to maszyny o mocy ponad 130 koni mechanicznych, które mogą rozpędzić się nawet do 200 km na godzinę. 100 km na godzinę osiągają w zaledwie 3,7 sekundy. Jazda GKD Legend pozwala poczuć się jak uczestnik największych Grand Prix Formuły 1. To świetna atrakcja zapewniająca moc wrażeń.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Lot w aerotunelu pozwala poczuć się jak skoczek spadochronowy. Dzięki zastosowaniu potężnych dmuchaw wytwarzających strumień powietrza o prędkości ponad 200 km na godzinę, ciało może unieść się na wysokość nawet kilku metrów. Nie trzeba lotu samolotem czy skoku na bungee, by otrzymać potężny zastrzyk adrenaliny i radości. Atrakcja w aerotunelu kosztuje ok. 250 złotych i w jej ramach zapewniane jest profesjonalne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz dwa loty w tunelu (z czego każdy trwający 1,5 minuty). Na miejscu dobierany jest odpowiedni kombinezon oraz kask z okularami. Poleca się zabranie ze sobą sportowego obuwia na zmianę.

Strzelanie na strzelnicy

Indywidualny kurs praktycznego strzelania i posługiwania się bronią dostarczają nie tylko wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim dużej dawki adrenaliny i emocji. To świetny sposób spędzenia wolnego czasu dla miłośników militariów, kina akcji oraz uzbrojenia wojskowego. Za cenę około 100 złotych, otrzymuje się godziną wejściówkę na strzelnicę. W jej ramach zapewniane jest profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi i bezpieczeństwa broni oraz 25 strzałów (m.in. z pistoletu Glock 17, czy też karabinku AK-47). Dźwięk wystrzału może powodować w skrajnych przypadkach nawet utratę słuchu, dlatego na czas kursu, uczestnik otrzymuje, nauszniki ochronne bądź stopery.

Gra w paintball

Paintball to grupowa rozgrywka przeprowadzana w ramach scenariuszy przypominających konflikty wojenne. Organizuje się ją na specjalnie zagospodarowanych poligonach lub halach. W ramach gry każdy uczestnik otrzymuje kombinezon ochronny i marker (broń) z amunicją (kulkami z farbą). Koszt dwugodzinnej rozgrywki dla jednej osoby to około 60 złotych. Paintball to świetna forma integracji, zapewniająca niesamowite wrażenia i adrenalinę.

Przeczytaj także: 10 najciekawszych prezentów dla mężczyzny

Skomentuj.