BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Świat w zasięgu ręki

podróżowanie

Nie ma chyba na świecie takiego człowieka, który nie marzyłby o podróżach. Bliskich, dalekich – to nie jest ważne. Podróże nie tylko kształcą, ale są jedną z największych życiowych przyjemności. Są prawdziwą miarą szczęścia. Mieć świat w zasięgu ręki, odwiedzać egzotyczne miejsca, spotykać ciekawych ludzi i zapoznawać się z nowymi kulturami – chyba nie ma nic bardziej fascynującego. Dlatego nic dziwnego, że nawet największy domator chciałby gdzieś się czasem wyrwać.
adobestock_163685651

Trwała pamiątka

Każdy, kto podróżuje, zawsze pragnie zapamiętać swoje wojaże. Nie ma bowiem nic lepszego, niż wracać pamięcią do tych dalekich miejsc, które kiedyś widzieliśmy i w ciche, spokojne, deszczowe dni, odwiedzać je ponownie – oczywiście symbolicznie, w wyobraźni, na zdjęciach, a także na mapie. Może to zachęcić nas do kolejnego planowania następnych wycieczek w jeszcze nieznane miejsca. Możemy zaznaczyć takie punkty naszych planów na mapie. Nie zawsze musi być ona w atlasie. Równie dobrze może stanowić fantastyczną ozdobę na ścianę w domu czy też w mieszkaniu. Dzięki temu podróże – zarówno wspomnienia minionych, jak też i plany kolejnych – staną się naszą codziennością.

Mapy na zamówienie mają to do siebie, iż może być taka, jakiej potrzebujemy. Może to być równie dobrze mapa świata, jak i konkretnego kontynentu, kraju czy nawet regionu. Wszystko zależy od naszych preferencji. Mogą to być także mapy do książek, publikacji, przewodników oraz pamiątkowe – dzięki temu będziemy mogli wspominać nasze wojaże z sentymentem. Taka mapa stanowi także doskonałą ozdobę na ścianę. Teraz częściej maluje się ściany, rzadziej już nakłada tapetę albo fototapetę. A mapa na ścianie? To nowość, coś naprawdę oryginalnego i rzadko niespotykanego. Jest to bardzo ciekawy pomysł na przyozdobienie swojego domostwa. Dzięki takiej mapie możemy także wzbogacić swoją wiedzę z geografii, co będzie na pewno bardzo pożyteczne dla szkolnych dzieci. Koniec ze żmudnym wkuwaniem nad nudnym atlasem. Nauka może być o wiele bardziej atrakcyjniejsza z wielką mapą na ścianie – na przykład nad łóżkiem.

Odbyte podróże powodem do dumy

Twoje Mapy to coś, co napawa cię dumą, bo kojarzą się z miłością do podróżowania i odwiedzanych miejsc. Wystarczy tylko popatrzeć na ścianę. Przed oczami od razu rozpościerają się odwiedzane miejsca, wspomnienia tego, co było, i nadzieje na to, co jeszcze się wydarzy. Wszystkie podróże mogą być oznaczone wydrukowanymi zdjęciami, albo drobnymi pamiątkami. Planujesz nowe miejsca, oznaczając wymarzony cel właśnie na mapie. Przy spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi będzie to na pewno świetna okazja, aby zaprezentować taką mapę i zainteresować innych swoja pasją. Zarówno tymi licznymi podróżami, które były twoim udziałem, jak też i ciekawymi detalami umieszczonymi na mapie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam, jak może urozmaicić Twoją codzienność!

Skomentuj.