BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Propozycje na świąteczny prezent dla mamy

prezent

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz pomyśleć o upominkach. Często problem znalezienie jest czegoś interesującego dla mamy – na co warto zwrócić szczególną uwagę przy swoich poszukiwaniach?
prezent dla mamy

Jeżeli nie masz jeszcze żadnego pomysłu na prezent dla swojej mamy, przygotowaliśmy szeroką gamę propozycji, które warto sprawdzić, by zrobić udany upominek pod choinkę. Są to pomysły na prezent dla mamy w szerokim przedziale cenowym – każdy znajdzie coś ciekawego!

Ładny kalendarz

Kalendarz książkowy z dekoracyjnymi okładkami i praktycznymi przekładkami lub też kalendarz ścienny z pięknymi fotografiami. W sklepach już teraz można znaleźć dużo interesujących propozycji.

Kubek lub filiżanka

Mogą mieć wzór kwiatowy, śmieszny napis lub też mogą być personalizowane, na przykład mogą mieć sentencję „Najlepsza mama na świecie” wraz z imieniem. Takie upominki oferuje sklep MyGiftDna.pl.

Kosmetyki

To chyba uniwersalny upominek dla kobiety. Pod choinkę warto poszukać kosmetyków pielęgnacyjnych komfortowych w użytkowaniu, na przykład pachnących świątecznymi aromatami – piernikiem czy cynamonem.

Galanteria skórzana

Ładny portfel, etui na okulary lub na telefon komórkowy wykonane ze skóry naturalnej to również kapitalny prezent dla mamy. Galanteria skórzana to piękny i praktyczny upominek na różne okazje.

Grawerowany wałek do ciasta

Taki wałek do ciasta może zostawiać na ciasteczkach misterne wzorki, na przykład kwiaty, gwiazdki, psie łapki. We wspomnianym sklepie internetowym MyGiftDna.pl można zakupić również grawerowane wałki z własnymi napisami.

Świeca zapachowa

Piękny dodatek do wnętrza, który może wypełnić je również wyśmienitymi zapachami kojarzonymi ze świętami, na przykład zapachem igliwia i jabłek, czy też wakacyjnymi drinkami z palemką.

Ciepły koc

Stylowy koc dziergany, na przykład w modne teraz warkocze, także może być kapitalnym pomysłem na prezent dla mamy. Pod choinkę można wybrać również ciepły koc ze sztucznym barankiem lub koc polarowy ze skandynawskimi wzorkami.

Skomentuj.