BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Trasy rowerowe Single Track w Czechach

rower

Single Track to kilka tras rowerowych stworzonych o kolarstwie górskim MTB, które znajdują się na pograniczu Czech i Polski. A dokładnie w okolicach Świeradowa Zdroju, Nove Mesto pod Smrkem i Lazne Libverda. Po polskiej stronie trasy znajdują się w masywie Zajęcznik i wokół Czerniawskiej Kopy.

Trasy są różne o różnym nachyleniu i stopniu trudności. Zasada jest taka, że najpierw podjazd i dłuższy zjazd. Przez las, skały. Ścieżką specjalnie stworzoną wyłącznie dla rowerów. Trasy są jednokierunkowe, a więc nie ma mowy że zdarzy się ktoś kto zechce jechać pod prąd i doprowadzi do wypadku.

Trasy momentami potrafią być na prawdę hardkorowe i zaskakujące. Łatwo przegiąć i wylądować poza trasą. Kask oczywiście obowiązkowy. Prędkości jakie rozwija się na takiej trasie to 35-40 km/h. Jednym słowem przygoda niesamowita!

Na miejscu znajdują się także wypożyczalnie sprzętu rowerowego. Jeśli zatem ktoś nie chce targać ze sobą roweru – ma możliwość wynajmu roweru i spędzenia całego czasu na pedałowaniu po górach. Jakość sprzętu w wypożyczalni jest różna. W zestawie zawsze otrzymuje się pompkę oraz nową dętkę, gdyby na drodze stanął ostry kamień.

Skomentuj.