BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Studia podyplomowe – najciekawsze kierunki 2016 roku

Od dłuższego czasu zastanawiasz się jak spożytkować swoją dodatkową energię i wolny czas? A może nudzi Ci się dotychczasowa praca i myślisz o tym, jak urozmaicić swoje wykształcenie, by być znów ciekawym „kąskiem” na rynku pracy? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja motywacja warto, by co jakiś czas odświeżać swoją wiedzę właśnie poprzez szkolenia, kursy, samo dokształcanie czy studia podyplomowe. A o tym, jakie szczególnie warto wybrać w tym roku, podpowiadamy w najnowszym materiale!

Akademia coachingu i mentoringu

Masz wykształcenie pedagogiczne lub psychologiczne i nudzi Cię Twoja praca w gabinecie? Zawsze marzyłaś o tym, by pomagać większej grupie osób i mieć kontakt z tymi, którzy naprawdę Cię potrzebują? A może jesteś specjalistą w jakiejś wąskiej dziedzinie i chciałbyś swoją wiedzę przekazywać dalej, jednak brak Ci pedagogicznego doświadczenia? Nic straconego! Dzięki takim studiom podyplomowym jak akademia coachingu i mentotingu, np. w http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe

, już dziś możesz zacząć spełniać swoje marzenia! Kluczem do sukcesu są bowiem odpowiednie techniki przekazywania wiedzy i motywacja grupy, której z całą pewnością nauczysz się na tej podyplomówce. Będziesz mieć też okazję do przećwiczenia swojej wiedzy w praktyce i poznania innych ciekawych ludzi, z którymi być może zacznie Cię łączyć za niedługo jakaś biznesowa współpraca? Niemniej jednak – warto!

Grafika komputerowa i komunikacja wizualna

Dziś większość informacji przekazujemy i przyswajamy dzięki grafikom, zdjęciom i obrazkom. Zawsze fascynowały Cię te zagadnienia, ale nie miałeś odwagi spróbować swoich sił w tej materii? Być może to najwyższy czas na podjęcie próby! Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz czy jaki biznes prowadzisz, wiedza z zakresu grafiki komputerowej i komunikacji wizualnej na pewno Ci się przyda, czy to do odnowienia wizytówek w Waszej firmie, czy zaproponowania nowego projektu strony internetowej. A może zajmujesz się również prowadzeniem kanałów społecznościowych dla swojej marki? Grafika komputerowa to tam podstawa, ale nie tylko…

Social media

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie i komunikację bez Internetu. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm i marek decyduje się na działalność na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIN czy Pinterest. Do tej pory social media służyły Ci jedynie na własne potrzeby? Jeśli chcesz zajmować się tym profesjonalnie, koniecznie zapisz się na kurs lub studia podyplomowe z tego zakresu. Właśnie od fachowców z agencji marketingowych dowiesz się, jak niewiele wiedziałaś do tej pory o tych narzędziach i jaką prawdziwą moc one posiadają.

Skomentuj.