BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Zakupersi – nowy projekt konsumencki

Z pomysłem uruchomienia Zakupersów nosiłem się już od dłuższego czasu. Pomysł leżał dość sporo w szufladzie. Wersja graficzna dopieszczana była przez ten czas, by przywrzeć ostateczny efekt, jaki jest widoczny teraz.

Ale do rzeczy i po kolei…

zakupersi - darmowe próbki, gadżety za darmo

Zakupersi – blog z darmowymi próbkami i gadżetami za darmo

… i nie tylko. Zakupersi to przede wszystkim projekt konsumencki, w którym chce poruszać wszelkie metody na skuteczne ograniczanie wydatków lub, jak kto woli – oszczędzania pieniędzy poprzez zdobywanie darmowych produktów, próbek czy gadżetów.

Każdy lubi próbki

Nie chcę generalizować, ale nie znam człowieka, który by nie chciał otrzymać czegokolwiek za darmo. Chociażby do przetestowania. Bez haczyka. Ot tak sobie.

Z marketingowego punktu widzenia, rozdawanie próbek, sampli, freebies czy gratisów (jak zwał tak zwał) jest jedną z najskuteczniejszych metod promocji produktu (tudzież marki). Są źródła, które mówią o tym, że rozdawnictwo próbek do testów potrafi zwiększyć sprzedaż nawet 5-cio krotnie. Są też dane pokazujące, że aż 35% osób, które otrzymało próbki, zakupiło testowany produkt jeszcze w tym samym dniu. Większość ludzi przed zakupem produktu woli go dotknąć, pomacać, przetestować i przyznaje się, że gdyby mogli otrzymać próbkę, byliby z niej zadowoleni, to zapewne zdecydowaliby się na jego zakup.

Lubię próbki, polub i Ty

Jeśli ja lubię próbki i darmochę, to zapewne nie jestem sam. Nie lubię też przepłacać. Więc czemu nie podzielić się tymi informacjami z innymi? Korzystając z różnego rodzaju promocji, tylko w tym roku zaoszczędziłem ponad 900 PLN.

Zatem, jeśli i Ty lubisz oszczędzać i testować nowe produkty, zapraszam do regularnego śledzenia Zakupersów.

2 komentarze

  1. A ile z tego wpłaciłeś na konto? (-;

  2. Widziałem kilka tego typu stron, ale Twoja jest czytelna i naprawdę przyjemnie się z niej korzysta. Od jakiegoś czasu buszuje też na stronie xxx. Trochę inna koncepcja, ale też warto robić zakupy z czymś gratis.

Skomentuj.