BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Bloko-zaćmienie

Takie zaćmienia niemal na co dzień. Pewnie niebo nieśmiało składa pocałunek ziemi. A może zwyczajnie walczy z mrokiem i rozświetla nowe fakty?

Flats in the sun / Kalisz

3 komentarze

  1. Zgadzam się z Tobą, że „Takie zaćmienia niemal na co dzień.”
    Zaćmienie słońc i planet rzadkie to zdarzenie, codziennie obserwuję umysłów zaćmienie, zbędne dymione szkiełka i lunety tuby, zaćmione propagandą lgną jak ćmy do zguby, szare tłumy, rozsiane po ziemskiej planecie, tylu zaćmień zbiorowych nigdzie nie znajdziecie, więc się nie ekscytujcie tym zaćmieniem Słońca, gdy zaćmieniom umysłu nigdy nie ma końca.

  2. Szukamy ciekawych blogów! Naszym zdaniem blog koval.com.pl zasługuje na szersze uznanie, a więc zachęcamy do zarejestrowania go w topliście Najlepsze Blogi pod adresem http://najlepsze.blogi.pq.pl
    Najlepsze Blogi to największy w polskim internecie darmowy ranking blogów. Codziennie jest odwiedzany przez wiele osób, bo zajmuje wysoką pozycję w Google (wystarczy wpisać w wyszukiwarce słowo: blogi). Dodając bloga do toplisty można go spopularyzować i zyskać nowych czytelników. Serdecznie zapraszamy!

  3. @Najlepsze blogi Zrobione. 🙂

Skomentuj.