BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Bezpłatny dostęp do internetu w Heyah. Szczegóły oferty

Darmowy dostęp do internetu w sieci Heyah

Heyah wprowadziła ofertę, w ramach której nowi abonenci mogą skorzystać z bezpłatnego połączenia internetowego nawet przez 12 miesięcy. Oto szczegółowe warunki stawiane przez operatora.

darmowy internet

Limitowana seria starterów Heyah

Zgodnie ze szczegółami najnowszej oferty Heyah, o której więcej na stronie: Comperia.pl o aktualnej ofercie Heyah, operator zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży limitowanej linii starterów oznaczonych „Rok Internetu za darmo do smartfona” o wartości 5 złotych.

Podstawowym warunkiem skorzystania z bezpłatnego połączenia internetowego jest zakup zestawu startowego, jego aktywacja i doładowanie konta dowolną wartością powyżej 20 złotych. Pakiet zostanie aktywowany automatycznie.

Po pierwszym doładowaniu do konta zostanie przypisana także usługa Dniówka SMS’ów, która pozwala na wysyłanie dowolnej liczby wiadomości tekstowych do wszystkich sieci za 0,28 zł dziennie.

12 miesięcy bezpłatnego internetu, ale z pewnymi ograniczeniami

W szczegółach oferty czytamy, że bezpłatne połączenie internetowe nie jest limitowane; abonent, który nie chce ponosić dodatkowych kosztów musi liczyć się z ograniczeniem transferu do 50 MB dziennie. Po przekroczeniu tej wartości szybkość transferu spada do wartości 16 kb/s, za którą operator nie nalicza jednak żadnych kosztów.

Warto wiedzieć: podstawowym warunkiem, dla którego użytkownik Heyah może korzystać z darmowego parkietu internetu jest utrzymanie ważności połączeń wychodzących.

Oferta dostępna także dla aktualnych klientów Heyah

Pakiet Rok Internetu za darmo do smartfona jest dostępny także dla aktualnych abonentów sieci Heyah, którzy korzystają z usługi Dniówka SMS’ów. Szczegółowy sposób aktywacji dostępny jest na stronie www.heyah.pl.

Oferta bezpłatnego internetu przez 12 miesięcy została uruchomiona na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Operator nie zdradza liczby starterów, ale wiadomo, że ich dystrybucja jest limitowana.

7 komentarzy

 1. Operator nie zdradza liczby limitowanych starterów, ale wiemy, że ich dystrybucja jest limitowana.

  Masło maślane. Jak już piszesz reklamy, to chociaż zadbaj o jakąś jakość, czy coś. Bo następnej oferty możesz nie dostać. No chyba, że to ma być taki zabieg celem naturalizacji.

 2. @sigvatr Nie bądź cyniczny. Ja wiem… w Polsce łatwo zostać debilem. Wystarczy źle zaparkować samochód, nieprawidłowo użyć powtórzenia, popełnić literówkę w tekście.

 3. Nie jestem tutaj cyniczny. Po prostu jak prześlizgnąłem wzrokiem po tekście i jak ci już nawet podarowałem wyśmiewanie się za napisanie reklamy, to to jedno zdanie było jak uderzenie łopatą. I tylko przeze nie dostałeś komcia od mnie.

 4. Koval, ilu was jest?

 5. Sprawdziliśmy szczegółowe warunki stawiane przez operatora.

  „My”? Znaczy, Ty i PR-owiec z Heyah?

 6. Takich trzech,jak nas dwóch,to nie ma ani jednego.

 7. Poprawiłem już bo to z prezki było.

Skomentuj.