BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Kawałek EURO 2012

UEFA Euro 2012

Flagi dekorowały trasę od lotniska po Strefę Kibica w centrum miasta. Ulice Poznania w czerwcu 2012 zostały udekorowane flagami identyfikującymi miasto i witającymi kibiców z Polski i z całej Europy. Do Poznania przybyło ich wtedy ponad 140 tysięcy. Zdecydowaną większość stanowili Irlandczycy i Chorwaci. Kibice tworzyli niezwykłą i niezapomnianą atmosferę. A Poznań nadal wita, bo goście są mile widziani.

Flagi i inne gadżety sygnowane logiem Poznania, EURO 2012 i UEFA docelowo miały zostać zutylizowane. Ktoś jednak w Poznaniu wpadł na pomysł, że może to być wyjątkowa pamiątka dla kibiców czy kolekcjonerów. W końcu tego rodzaju impreza, a przede wszystkim atmosfera Mistrzostw Europy prawdopodobnie już nigdy się nie powtórzy.

Z charytatywnej licytacji trafiły pod moją strzechę 2 flagi – „Poznan – Welcomes You” i „Poznań” z wizerunkiem stadionu na bułgarskiej. Całość to 3 metrowa pamiątkowa flaga UEFA EURO 2012 wraz z certyfikatem autentyczności. Cały dochód został przeznaczony na szczytny cel – Dom Dziecka nr 1 w Poznaniu.

3 komentarze

  1. Pożyteczna sprawa. Brawo! Na coś się jednak to całe EURO 2012 przydało 🙂

  2. @Krystek no ba… dobra narzuta na kanapę. 🙂

  3. W ogóle to głupota, że UEFA chciała/kazała zutylizować gadżety. Dobrze, że miasto jako gospodarz imprezy się postawiło i przejęło te rzeczy. Przynajmniej jakiś pożytek z tego był.

Skomentuj.