BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Zabójstwo Magdy, a SEO

Gdy Katarzyna Waśniewska, matka rzekomo uprowadzonej półrocznej Magdy wyjawia w Sosnowcu Krzysztofowi Rutkowskiemu fakt zabójstwa własnego dziecka, w google zaobserwować można było nagły trend i wzrost popularności fraz związanych z oszukiwaniem wariografu. Także na moim blogu:

 • Jak oszukać wariograf
 • Oszukiwanie wariografu
 • Oszukanie wariografu
 • Badanie wariografem
 • Czy jest możliwe oszukanie wariografu
 • Pytania na wariograf
 • Skuteczność wariografu

Dane do 3 lutego 2012 dla organicznych wyników wyszukiwania Google:

koval

Próbowałem przeanalizować wyniki pod kątem wejść z okolic Sosnowca. Niestety nic ciekawego nie znalazłem.

PS. Wariograf nie jest żadnym dowodem. W stosunku do większości osób jego skuteczność jest bardzo wysoka. Lecz opracowano kilka technik, dzięki którym istnieje szansa na oszukanie wariografu. Wiele z nich uczono już 30-40 lat temu.

9 komentarzy

 1. Ja się boje, że jakby mnie kiedyś na tym badali, mimo że bym był niewinny to by wykazało inaczej, bo stres etc.

 2. @pecet z tego co się orientuję sam wariograf nie zawsze będzie wskazywał przy konkretnym pytaniu czy kłamiesz czy nie. Zadając odpowiednie pytania (źle zadawać) można manipulować wynikami. Z reguły jest tak że pierw zadaje się pytania oczywiste by sprawdzić prawidłowe reakcje. Potem właściwe. Obserwuje się wychylenie wskaźników. Nie zawsze będzie wariował. Przyszłością według mnie jest monitoring większej ilości procesów fizjologicznych (tj. ruchu gałek ocznych, mikro-gestów, temperatury ciała itd). Polecam obejrzeć „Lie 2 me”. W jednym z odcinków aby oszukać wykrywacz kłamstw naszpikowali się farmaceutykami. 🙂

 3. Zabójstwa? Z tego, co czytałam, to ona twierdzi, że to był nieszczęśliwy wypadek, wersji oficjalnej zaś nie ustalono.

 4. @kate dostanie taki zarzut. Gdyby nie kłamała to by się wywinęła wyrokiem prawdopodobnie w zawieszeniu za „nieumyślne spowodowanie śmierci”.

 5. Może nie kłamała, pewnie była w szoku.

 6. @pecet: Też mam taką obawę 😉

 7. to ona JEST PODŁOM KOBIETOM I JA BYM JEJ ZROBIŁA TO SAMO ZABÓJSTWO ZA ZABÓJSTWO A NIE ŻE DACIE JEJ SPAĆ JEŚĆ I JESZCZE CIEPŁO I WYGODNE MIEJSCE I WYGODNE

 8. Niestety tylko nieumyślne spowodowanie śmierci. Tyleż współczucia w mediach dla tej szmaty. 🙂

 9. Pewnie najlepiej od razu powiesić, samosądy najlepsze 🙂

Skomentuj.