BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Wolność dla Syrii / Free Syria

Od kilku miesięcy Syryjczycy demonstrują domagając się reform w swoim kraju. Władze tego kraju tłumią brutalnie protesty zabijając ich uczestników. To mały gest w ich stronę… protestujących rzecz jasna.

Warsaw / Poland

Warsaw / Poland Warsaw / Poland

Warsaw / Poland
Warsaw / Poland

Dzień solidarności z narodem syryjskim.

9 komentarzy

 1. Ciężko mi zrozumieć obecność transparentu „Młodych demokratów” (PO) na tego typu manifestacji, ale flaga UE to już chyba sabotaż.

 2. Wstawię sobie między Tybetem a Darfurem na blohasku.

 3. @Dandys zależy w stosunku do kogo… 🙂

 4. Paweł Ciupak

  Ciężko mi zrozumieć obecność transparentu „Młodych demokratów” (PO)

  Ja też. Przecież ci Syryjczycy przedstawiają typową postawę roszczeniową, i protestują tylko po to, żeby sobie poprotestować. Policja dobrze robi, rozganiając tych chuliganów na cztery wiatry.

 5. Pewnie wedlug MD Syrie 'wyzwolic’ maja hamerykańce…

 6. Znaczy precyzując to nie do końca rozganiają, bo to zbyt delikatne słowo.

 7. W niedzielnym ataku syryjskiej armii na miasto Hama zginęło 95 osób – informują syryjscy obrońcy praw człowieka. Doniesieniami o liczbie ofiar jest zaniepokojony szef brytyjskiej dyplomacji William Hague.

  Według Ammara Kurabiego, szefa Krajowej Organizacji na rzecz Praw Człowieka, armia i siły bezpieczeństwa otworzyły ogień do cywilów w Hamie, zabijając 95 osób. Poprzedni bilans mówił o 45 ofiarach śmiertelnych ofensywy armii w tym mieście, położonym na zachodzie Syrii.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/masakra-w-syrii-prawie-100-osob-zabitych,1,4809039,wiadomosc.html

Skomentuj.