Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej dystansuję się do otaczającej mnie rzeczywistości i problemów dnia codziennego. Podobno to dobrze… Takie oFFowe.
I jak to się mówi:
Byle pod prąd, bo z prądem płyną śmieci…
Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej dystansuję się do otaczającej mnie rzeczywistości i problemów dnia codziennego. Podobno to dobrze… Takie oFFowe.
I jak to się mówi:
Byle pod prąd, bo z prądem płyną śmieci…
Coś w tym jest 🙂 Takie odskocznie dobrze mieć, inaczej można popaść w paranoję 🙂