oFF

Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej dystansuję się do otaczającej mnie rzeczywistości i problemów dnia codziennego. Podobno to dobrze… Takie oFFowe.

I jak to się mówi:

Byle pod prąd, bo z prądem płyną śmieci…

1 Comment.

  1. Coś w tym jest 🙂 Takie odskocznie dobrze mieć, inaczej można popaść w paranoję 🙂

Skomentuj.