BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

11 listopada

11 listopada

Święto… właściwie nie wiadomo czego. Ale święto! Markety zamknięte, ruch na ulicach ustaje. Jednym słowem święto pełną gębą. Nic tylko usiąść i piać z zachwytu. Co właśnie czynię. Ave.

10 komentarzy

 1. „Markety zamknięte” – lubisz spędzać popołudnia w marketach?
  „ruch na ulicach ustaje” – korki też lubisz?
  „Nic tylko usiąść i piać z zachwytu.” – Można wziąć książkę z historii i poczytać o 11 listopada…

 2. W ustawie określającej które dni są wolne od pracy można znaleźć bardziej absurdalne daty niż 11 listopada. Trochę nie wiem co tak właściwie Ci w tym dniu nie odpowiada. Że upamiętnia symboliczną datę końca zaborów Polski i uznania jej państwowości na świecie?

 3. „ruch na ulicach ustaje” – korki też lubisz?

  Wszyscy Polacy lubią korki ;).

 4. a ja zapomniałem zrobić zakupów i normalnie głodowałem! :[

 5. Ważne święto.
  Dobrze jest pisać, ale nie rozpisałeś się za wiele.

 6. Ważne święto?
  Można by podzielić raczej to święto według kryteriów:
  -Dla większości polaków to tylko wolny dzień i to z utrudnieniami typu zamknięte sklepy(to akurat mi nie przeszkadza bo jak wszyscy maja mieć wolne to wszyscy).
  -Dla garstki polaków, którzy się załapali(prawie w 100% za gówniane zasługi), to dzień w którym wypną swoje piersi aby otrzymać jakieś świecidełka i kasę (i to nie małą, w sumie to będzie kilkanaście milionów z budżetu państwa na nierobów i ślizgaczy, po grzbietach innych, przeważnie zwykłych obywateli naszego państwa.
  A wszyscy maja możliwość obejrzenia i podziwiania w TV polityków z PO,PIS,PSL,SLD i innych partii, księży, wojskowych z masą medali na piesiach jak szczekają jacy to oni patrioci, bohaterowie i tylko oni dali nam „wolność” a w zamian oczekują od nas hołdów i kasy. A jak już wywołają kolejną wojnę to mamy znowu bronić ich przywilejów których sobie sami nadali, bo jak nie, to zostaniemy okrzyknięci ze nie jesteśmy patriotami, prawdziwymi polakami, zdrajcami narodu.
  Tak to wygląda w świetle historii.

 7. PROZAK, to nie wina święta, że politycy mają taki, a nie inny wizerunek i robią to co robią.

 8. no i kolejna okazja do burd na ulicach…

 9. …i dla Polaków kolejna okazja smutnego zamiast wesołego świętowania.

 10. „ruch na ulicach ustaje” – korki też lubisz?

  Koval woli trampki 🙂

Skomentuj.