BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Ryzykuję niewidzialność

Ryzykuję niewidzialność. Jedno piwo, drugie piwo, trzecie piwo. Jest!  Niewidzialność. Z lewej, z prawej, od frontu.  Nie ma dla nikogo. Ty i… no właśnie. Nie obchodzi cię nic. Problemy natury ludzkiej masz głęboko w dupie. Srasz na nie. Dobrze wiesz, o czym mówię. Nie interesuje cię nic więcej poza pustką. „O czym myślisz” – „o niczym”. Tak można. Wtedy ryzykujesz niewidzialność. I nie tylko. Ludzie nie lubią, gdy masz ich gdzieś. Jesteś ty i ty. Sam ze sobą. Tylko ty! Ale przecież tyle w tym prawdy – ludzie sami zgotowali sobie ten los. Nieudacznictwo, krętactwo. Brak możliwości adaptacji do środowiska.

Dziś usłyszałem, że jesteś tyle wart ile sam jesteś w stanie dać. Nic bardziej mylnego. A skoro nie jestem już wart nic – to, czego ode mnie chcesz, czego oczekujesz…Skoro jesteś sceptykiem – czemu wątpisz? Czemu się dziwisz? Że jadam mięso w piątek? Że nie daję żebrakom? Że ignoruję, że mam w dupie… ale ja naprawdę mam to w dupie. Nie interesuje mnie ani egoizm, ani altruizm. Sedno jest po środku. Nie interesuje mnie dobra ani zło – sedno jest po środku. Nie ma zła w czystej postaci tak jak nie ma dobra w czystej postaci. Nie znam człowieka, który robiłby dla siebie źle. Nie znam również człowieka, który nie czyniłby dobra kosztem drugiego. Myśl i daj żyć innym!

Widzisz – od lat sobie to powtarzam – moje życie, moje marzenia. I jak to ostatnio zauważyli pozostali – nie myl życia z marzeniami od życia marzeniami. Rób, co chcesz (realnie) i daj żyć innym. Bo jeśli sprawiasz problemy innym, sprawiasz problemy przede wszystkim sobie.  

5 komentarzy

  1. brzmi jak książeczka z aforyzmami – ale tagi mi się podobają 😉

  2. co za pierdoły

  3. te pierdoly to dlatego ze autor po pijaku
    ale tak to jest jak hajlajf wraca po rytualnym chlaniu wudki to wtedy sie wynurzac zaczyna
    pozdrawiam marian

  4. zapewne te „pierdoły” są zrozumiałe dla nielicznych 😛

  5. Duzo prawdy w tej wypowiedzi, dokładnie Koval, spora część ludzi niestety zamiast żyć, tylko egzystuje, udając że jest fajnie. ” Open Your Eyes … ” 🙂

Skomentuj.