hehe właśnie stamtąd wróciłem 🙂 dubrownik robi wrażenie, ale nie takie jak split, to jest super miasto, pałac dioklecjana etc, do tego byliśmy w zadarze, trogirze, i sarajewie 😀 super oglądać ślady niedawnej wojny… źle dobrałeś muzyczkę lepiej churki męskie pasowałyby 🙂 patrz http://www.narodni.hr/
hehe właśnie stamtąd wróciłem 🙂 dubrownik robi wrażenie, ale nie takie jak split, to jest super miasto, pałac dioklecjana etc, do tego byliśmy w zadarze, trogirze, i sarajewie 😀 super oglądać ślady niedawnej wojny… źle dobrałeś muzyczkę lepiej churki męskie pasowałyby 🙂 patrz http://www.narodni.hr/