Wpadłem na genialny pomysł przeprowadzenia badania nt. tego co denerwuje Polaków.
Polacy! Do działa!
♫ Butelka – To mnie wkurwia
Wpadłem na genialny pomysł przeprowadzenia badania nt. tego co denerwuje Polaków.
Polacy! Do działa!
♫ Butelka – To mnie wkurwia
Poszło, tak na szybko kilka punktów
Poszło, czy to ja stanowię inspirację dla tej ankiety?:]
@n3m0 czemu? o niczym nie wiem 😛
http://n3m0.jogger.pl/2010/04/30/przysiegam/
@n3m0 wcześniej nie znałem wpisu. już znam. akurat dobrze się zbiega w czasie:) rzeczywiście mogło być wkurw..jące
Mogło i było. %#@% ich mać.
Kiedy wyniki?
dajmy czas. niech się trochę uzbiera. idzie w dobrym kierunku
btw. jest już 25 ankietowanych 🙂
done
+1
45 ankietowanych… ładnie
Kiedy będą wyniki?
nie wiem tak myślę że po weekendzie majowym spokojnie
Wyniki ankiety „To mnie wkurwia”
Niniejszy wpis jest kontynuacją wątku rozpoczętego za sprawką ankiety obywatelskiej "To mnie wkurwia".
Najczęściej wymieniane odpowiedzi prezentuje poniższy wykres:
Jak widać najbardziej ankietowanych wkurwia polityka i sprawy […]