BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Szarobure i kosmate życie

Zdarzają się tacy … czarno-biali. Gdy odkrywają swoje kolory próbują wyrwać się ze swojej dwubarwnej rzeczywistości. Kolorują swoje życie. Kredkami. Problem jest taki – że używają kredek w odcieniach szarości.

13 komentarzy

 1. przekombinowałeś – i językowo i ideowo;)

 2. Wiele osób jest czarno biała.

  Wskaż mi choć jedną. „Hitler lubił psy”. Wszystko jest w odcieniach szarości…

 3. ..no i zadałeś mi pracę domową: szukam po książkach, jak się mówi „wiele osób jest czarno-białych”, czy „czarno-biała”!

 4. @kasia musiałem to zapisać sobie

  @mr b i co? fotografia jest czarno biała… w sumie sam się nad tym zastanawiałem. Filologiem nie jestem

 5. edit. przerobiłem wejście… chyba jednak „czarno białych”. problem sam się rozwiązał

 6. M: Osoby Czarno-Białe
  D: Osób Czarno-białych (czarno-biała nie pasuje)

  gdybyś napisał „większość osób jest czarno-biała”, to jeszcze!
  ale może się mylę 😀

 7. …zapomniałeś o kresce przy czarno-białych LOL

 8. Szkoda, że w swoim życiu trafiasz tylko na czarno-białych ludzi … widocznie sam taki jesteś smutny czarno-biały człowieku:)Miło , że nie bazujesz na własnych myślach … tylko wykorzystujesz myśli innych ludzi TAK RÓŻNYCH OD CIEBIE … 🙂 Pozdrawiam Lucky .

 9. który tekst masz na myśli? przecież wiadomo że wszystko co tutaj piszę jest bezwstydnym kłamstwem.
  A jeśli nawet to nikt nie ma patentu na bluzgi typu kurwa, chuj, jebać czy proste jestem hardcorem, tym bardziej na czarno-białych ludzi… nie ja pierwszy to powiedział i nie ostatni. Pozdro dla Kalisza 🙂

 10. Ja po prostu chciłem powiedzieć , że ta myśc wcale nie jest Twym wymysłem … a skoro użyłeś jako przykład pewnych wulgaryzmów moja opinia na Twój temat wcale nie była błędna … Jesteś czarno-białym człowieczkiem który na siłe próbuje się wykreować .
  Ps: fajnie że pozdrawiasz Kalisz ale autor tego tekstu nie jest z Kalisza … szukałabym w bliższym otoczeniu

 11. Koval to gdzie znajdujemy w takim razie inne kolory, jeśli w naszych pudełkach jest to co sami w nie wkładmay a nawet 12* to za dużo …?
  na zakolorwanie… 12stopni ^^

  http://www.youtube.com/watch?v=VcqRzg-J52A

 12. Review by Roxanne for Rating: First of all, this book isn’t just for working moms it’s for women who are pragennt and planning on continuing to work after having the baby, it’s for stay-at-home moms considering going back to work (now or in the future), it’s for anyone who is inspired by the stories of amazing women (and there are many in this book) and of course it is for women who are battling the challenges, enjoying the successes and usually suffering the guilt of being a working mom. Any piece of advice or inspiration is a huge help to the many women out there trying to do it all (here’s their first tip stop that) and running out of time, energy, ideas and/or inspiration every day.Working mothers have no time to waste and this book won’t waste your time. Skip the chapters that don’t apply or just read the stories of other women and how they get through their day for a few tips on how to get through your day a little more easily. Read it from beginning to end or find what applies to you and what helps you now or some time down the road.

Skomentuj.