?Róźnica?

Nie rozróżniam sarkazmu od ironii…

4 komentarze

  1. Wyczuwam ironię w tym wpisie.

  2. To wpis sarkastyczny, czy ironiczny? :>

  3. Czas wprowadzić praktykę używania irony marka, w tekście pisanym
    http://en.wikipedia.org/wiki/Irony_mark

  4. @pecet całkiem przypadkowo to zrobiłem. serio!

Skomentuj.