BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Spisek przedswiąteczny rozszyfrowany

Rozszyfrowałem spisek. To nie prawda że karty płatnicze, w tym kredytowe mają umożliwić wyciąganie od nas większej ilości pieniędzy aniżeli w przypadku płacenia tradycyjną gotówką.

To że kupujemy częściej i więcej płacąc kartą wynika z postępu. Postęp ma za zadanie ułatwiać życie, a co za tym idzie – karty zostały wymyślone po to by przyspieszyć i ułatwić płatności. A jeśli są one przy użyciu karty płatniczej łatwiejsze i szybsze jesteśmy w stanie kupować więcej (i wydawać więcej).

Jest to w miarę logiczne prawda? I nie trzeba (w samym istnieniu kart z chipem lub magnetycznym paskiem) doszukiwać się jakiejkolwiek teorii spiskowej banków, mających na celu pozbawienie nas tylko i wyłącznie wszelkich oszczędności. Baaa, proponuję podziękować im, za to, że tak dobrze usprawniają nam życie (sarkazm?)…

4 komentarze

 1. Piotruś głośniki świetne! 🙂 Gratulacje.

 2. Karty płatnicze to spisek NWO, które zamierza kontrolować wydatki ludzi!!!!!11jeden

 3. oj tam czepiasz się.
  wszystko jest dla ludzi.
  inteligentnych.
  Ci co mają głowę na karku z karta czy z gotówką kontrolują wydatki i mają oszczędności.
  co więcej, jak się znasz i dobrze kombinujesz to jeszcze zarobisz na kartach kredytowych 🙂

 4. CannabisMech

  jeżeli karty są dla ludzi po to aby ułatwiać życie to dlaczego nie ma ich w każdym sklepie, punkcie handlowym czy kiosku? jeżeli jest logiczne że to jest ułatwienie dla ludzi to dlaczego jest tyle problemów z kartami kredytowymi.. człowiek z natury jest istotą grzeszną, karta kredytowa kusi a galerianki nie śpią.. 😉

Skomentuj.