BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

AH1N1 – największy szwindel XXI wieku

Wszystko na temat:Nie można nie odmówić racji takim argumentom.

Dodam, iż pamiętam doniesienia z 2003 roku w których informowano o tym, że „Craig Venter stworzył sztuczny zarazek w dwa tygodnie”. I dalej „Odkrycie Craiga Ventera dowiodło, że wirusy można produkować szybko i skutecznie. Wystarczy sięgnąć do dostępnych w Internecie baz danych zawierających zapisy wirusowych genomów, będących „przepisami kucharskimi” biotechnologów. W tych bazach można znaleźć genomy wielu groźnych mikrobów, w tym HIV, wirusa Ebola, różne odmiany ospy i grypy. Z takim przepisem w ręku można zamówić w firmie biotechnologicznej części składowe, czyli krótkie odcinki DNA nazywane oligonukleotydami. Zamówienia nie podlegają żadnej kontroli, można je złożyć nawet pocztą elektroniczną. Potem wystarczy połączyć fragmenty DNA w odpowiedniej kolejności i mamy gotowy genom wirusa. Jeśli wstrzykniemy go do komórki, powstaną mikroby wyposażone w otoczkę białkową niezbędną do wywołania zakażenia.„. Okazuje się, że „w 2001 r. australijscy uczeni przypadkiem wyprodukowali nową odmianę wirusa mysiej ospy, która była niezwykle groźna – zabijała 60 proc. zainfekowanych zwierząt. Ich metodę udoskonalił Mark Buller z Saint Louis University, który stworzył stuprocentowo skutecznego zabójcę. Co gorsza, wirus zakaża nawet te zwierzęta, które były wcześniej zaszczepione„. O tym media zapominają.

Ważne jest też niedowierzanie ludzi w całe te „teorie spiskowe„. Myślę że jestem w stanie prędzej zgodzić się z dr Bejnem aniżeli z dziennikarką Jane Burgermeister. Jeżeli ktoś umie wyciągać wnioski, czytać miedzy wierszami i trochę myśleć sam wyciągnie sobie wnioski. Historia jeszcze nigdy nikogo nie nauczyła. A Orwell już dawno temu pisywał „Big Brother is watchin’ you„. Peace!

plakat

Wniosek: Myśl!

24 komentarze

 1. Do końca XXI wieku jeszcze 90 lat.
  Naprawdę uważasz, że koncerny wespół z opłaconymi politykami nie wymyślą przez ten czas większego oszustwa?

 2. na razie jest to największy, jak przebiją to oczywiście będzie trzeba pomyśleć nad zmianą tytułu 😛

 3. Nie ma to jak dobry FUD 🙂
  „każdy dezinformator jest zdrajcą, wspólnikiem w spisku” — P.B.

 4. co to jest fud i p.b.?

 5. Sianie nieprawdziwych informacji. P.B. to pewnie Piotr Bein, nie żaden doktór.

 6. Nazwisko Bein nie jest mi obce. Kiedyś już je słyszałem. W tym wypadku dr to tytuł naukowy

 7. To ciekawe, że ludzie nie ufają nikomu, ale jak przychodzi jakiś pan doktor habilitowany, profesor z znanych i światowych organizacji i coś sobie na YouTube powie, w dodatku o tajnych danych, tajnych raportach itd to od razu ludzie mówią „on mówi prawdę!”.

  Trzeba nieco dystansu ludzie…

 8. no właśnie gdybym nie miał dystansu to bym już dawno siedział zbunkrowany i srał w gacie ze strachu ze umre

 9. „srał w gacie ze strachu ze umre” nie ma sie czego bac i tak umrzesz, to jednyna rzecz jakiej mozesz byc pewien.
  Konia z rzedem temu kto ustali kim naprawde jest podajacy sie za doktora niejaki Piotr Bein. Pani profesor „udowadniajaca” cud w Sokolce, inny profesor pozytywnie wypowiadajacy sie o homeopatii, doktor Majewska ze swoimi enuncjacjami o szczepionkach – prostytucja nauki rozpedza sie. Chyba nadchodza juz Dni Ostatnie. LOL
  Religijna naiwnosc ludzi zdolnych uwierzyc w kazda bzdure nie przestaje mnie zadziwiac.

 10. Cóż…
  Jak znam życie to ci ludzie o których piszesz że stworzyli ten wirus zabijający 60% zainfekowanych, a potem ci naukowcy którzy to udoskonalili to byli tacy typowi naukowcy z encyklopedycznego punktu widzenia. Tj ludzie którym zależy na ROZWOJU, którzy chcą jak najlepiej. Tak samo Fermi, Hahn i reszta panów pracujących nad atomem nie miała na celu wybicia ludności Nagasaki i Hiroshimy lecz rozwój nauki…

 11. no taka prawda że jest „kilka” chorób które powstały w wyniku złych eksperymentów. to może być równie dobrze wierus ah1n1. nikt tego nie wie. a skoro zainfekowane materiały do szczepionek trafiły na rynek i o mało co nikt by się o tym nie dowiedział potwierdza nie co ten fakt

 12. http://www.wykop.pl/link/210598/dr-piotr-bein-o-niebezpiecznych-szczepionkach

  Dwa cytaty
  „A teraz sprawdzimy w google kim jest dr Piotr Bein

  http://www.youtube.com/watch?v=JY6Y3jzHEY4
  dr Piotr Bein zamieszkały na stałe w Kanadzie, jest znakomitym badaczem tzw. „judeocentryzmu” oraz tzw. „Rządu Światowego” – konspiracji mającej na celu zawładnięcie światem przez wąska grupę ludzi. Piotr Bein jest autorem dwóch książek na temat inwazji NATO w byłej Jugosławii. Pisząc prace doszedł do niepokojących wniosków, że sprawa inwazji jest celowo fałszowana w mediach.
  Kolejne wnioski badań są jeszcze bardziej alarmujące, nie tylko dla Polski.
  Kazimierz Świtoń realizuje cel ratowania narodu polskiego poprzez jednoczenie go wokół symbolu Krzyża oraz Mauzoleum Męczeństwa Polskiego w Oświęcimiu.

  -aktywnie działa przeciwko GMO
  http://icppc.pl/antygmo/pliki/moratorium_vip.pdf

  -jego teksty są drukowane w gazecie polskich ekoterrorystów (powiązanych z Earth First)
  http://zb.eco.pl/zb/139/military.htm

  Faktycznie bezstronny ekspert…”

  I drugi cytat:

  „kabzior (www)

  Nauka-polska (wyniki wyszukiwania dla osób o nazwisku Bein):
  http://wstaw.org/d/1c17

  PubMed (wyniki wyszukiwania dla Author: Bein P.):
  http://wstaw.org/d/1c18

  Ten koleś w ogóle nie istnieje w nauce, kolejny jakiś oszołom który wypowiada się na tematy o których nie ma bladego pojęcia (ktoś w ogóle wie z czego on ma niby ten doktorat?), zakop, informacja nieprawdziwa.”

  Ktos na koncu strony podaje link gdzie jest o nim napisane „Professional Engineer registered in British Columbia and member of University of Waterloo Institute for Risk Research.” na stronie uniwersytetu
  http://search.uwaterloo.ca/index.php?searchterm=Bein&domain=uwaterloo.ca
  „No people found for Bein”
  http://www.apeg.bc.ca/ (APEGBC – Professional Engineers and Geoscientists of BC) jak jest zarejestrowany to moze tam jest?
  „Podana fraza – Bein – nie została odnaleziona.”

  Czyli ostatecznie nie wiadomo gdzie ow judeocentryzm bada.

 13. Jeszcze dodam, do „naukowego” podejścia podejścia tdudkowskiego: Czy nie zapaliła się nikomu lampka ostrzegawcza jak kolo zaczął nawijać o tym rządzie światowym (Zeitgeist), albo jak ekranie pojawiła się informacja coś o kontynuacji dzieła Iluminati (nawet Down Brown ich uśmiercił w swojej powieści).

 14. @tdudkowski:

  Pani profesor „udowadniajaca” cud w Sokolce

  OIMW „morze zarzutów”, jakie środowisko haharacjonalistów zdołało podnieść przeciwko owym badaniom, sprowadziło się póki co raptem do oświadczenia rzecznika uczelni, że owe badania nie zostały wykonane pod jej auspicjami. I TYLE. A wnioski z badania były takie, że owa tkanka to [najprawdopodobniej iirc] fragment mięśnia sercowego, żadne nazwiska 😉 OIMW nie padły. I tyle. Bez urazy, ale… wiesz może o czymś więcej, czy wrzucasz ową analizę do śmieci, bo tak wypada?

 15. @torero: Jakim badaniom? W nauce nie ufa sie ludziom a procedurom weryfikacji. Jest jakas dokumentacja? Nie ma dokumentacji nie ma badan. Jest ekspertyza wydana przez specjalistke, ktora jest bardzo religijna gdzie jest stwierdzenie, ze owa rzecz przypomina tkanke ludzkiego serca.
  Nie ma zadnego „morza zarzutow” – jest jeden podstawowy ze strony naukowej niedopelnienia wymogow procedury badawczej i ewentualnie drugi bardziej kuluarowy – kompromitacji placowki. Ze strony prawnej zas do badania ludzkiego ciala niezbedne jest postanowienie prokuratorskie. Kto bez tego dopuszcza sie badania zwlok popelnia przestepstwo.

  Porownaj to z naprawde naukowym badaniem ciala generala Sikorskiego. Wszystko zgodne z prawem, jawna procedura, naukowe badanie, udokumentowane ekspertyzy zespolow specjalistow. Z zebranych danych mozna by napisac ksiazke.

  http://www.youtube.com/watch?v=nGJC1pM54EQ obejrzyj ten film, moze zobaczysz cud, ja zobaczylem spragnionych cudo religijnych ludzi i nic wiecej. Podobniez w nieodleglym Korycinie Matka Boska Korycinska zezwolila na spalenie parafii podczas nieobecnosci proboszcza. Tez cud.

  Duzo bardziej przekonywujacy cud jest opisany przez Sigvatra http://sigvatr.jogger.pl/2009/11/15/kolejny-dowod-na-istnienie-boga/ ale ten moze jest Ci nie po drodze. Ciekawe gdzie w tym przypadku podziewa sie Twoja otwartosc na cuda.

 16. Oczywiście, że cała ta afera z świńską grypą to jeden wielki przekręt (WHO zdaje się nie wiedzieć co oznacza słowo pandemia), do tego dochodzą ciągłe manipulacje w mediach. A o tym, co planuje WHO i czym tak naprawdę owa grypa jest przeczytać można było już 4 miesiące wstecz. Polecam Wam stronę http://wolnemedia.net Moje zdanie jest takie, że wirusy nie biorą się znikąd tak po prostu, ktoś musi mieć interes w tym by powstawały i się rozprzestrzeniały. A kto wierzy w dobroduszność swojego rządu i troskę o obywateli droga wolna 😉 Szkoda, że skuteczna szczepionka przeciwko wirusowi HIV nie powstała tak szybko jak szczepionki przeciwko świńskiej grypie :] A informacje o szczepionkach, ich skuteczności i skutkach ubocznych przeczytałem nawet w obszernym artykule w lokalnej gazecie :]

 17. warto zwrócić jeszcze na jeden fakt uwagę – jeżeli nawet to co mówi Piotr Bejn jest nadinterpretowane to i tak ma to oparcie w prawie międzynarodowym i przypuszczam ze są rzeczywiście takie zapisy prawa które pozwoliły by po wprowadzeniu 6 stopnia pandemii na przymusowe szczepienia… a kto za to zapłaci i komu wiadomo…

 18. http://www.wykop.pl/link/224606/wywiadow-z-doktorem-piotrem-beinem-ciag-dalszy

  Watpliwosci na temat kim jest osobnik podajacy sie za niejakiego Piotra Beina ciag dalszy, pierwszy cytat:

  „Koleś twierdzi, że pracuje dla Hiroshima City University i bada ludobójstwa. Gdy się wejdzie na stronę tego uniwersytetu znajdujemy odnośnik do Hiroshima Peace Institute, który się tym zajmuje. Jest tam lista pracowników naukowych i jakoś nie widzę tam żadnego Piotra Beina ani jako badacza, ani jako konsultanta.
  Każdy może sprawdzić sam jego prawdomówność:
  http://serv.peace.hiroshima-cu.ac.jp/English/cgaiyo/mokuji.htm
  http://serv.peace.hiroshima-cu.ac.jp/English/

  Pozatym to już jest spam w najczystszej postaci.”

  I drugi cytat:

  „AltumVidetur (www)

  taaa podobno pracuje też w University od British Colubmia i University of Waterloo(oba w Kanadzie), jako specjalista od oceny ryzyka. Oczywiście na stronach należących do uniwerków nie ma ani słowa na jego temat.

  Podobno napisał kilka książek, których nie można kupić, a nawet znaleźć jakiegokolwiek dowodu na ich istnienie.

  Jego rzekomy e-mail jest obsługiwany przez jakiegoś małego ISP. A jego nazwisko nie widnieje na żadnej stronie w domenie *.edu, w zasadzie nie widnieje na żadnej stronie poza wspierającymi teorie spiskowe i oczywiście różnymi wykopami itp.

  Poszukałem co nieco przy okazji wcześniejszych szturmów „doktorem Beinem” i nie obrażając pana widocznego na filmie, prawdopodobnie to albo kolejny kononowicz w wersji NWO, albo poprostu ktoś zasponsorował mu wino marki „wino”, żeby pogadał trochę do kamery.”

  A ode mnie – wyszukiwarka na stronie Uniwersytetu w Hiroszimie http://www.hiroshima-cu.ac.jp/C/index.html na Bein wyrzuca „に一致する情報は見つかりませんでした” co bedacy czescia spisku NWO tlumacz googla przeklada na angielski jako „You did not match.” i to jest najlepsze podsumowanie dzialalnosci badacza judeocentryzmu.

  @Mathi: a jaka jest wedlug Ciebie poprawna definicja pandemii? Lokalne gazetki zrodlem edukacji? To ja sie ide ksztalcic z reklamowek Tesco.

  @Koval: co to jest „Szosty stopien pandemii”? Mozliwe ze mylisz z szostym stopniem zagrozenia pandemia, ktore jest faktyczna pandemia. Wiecej: http://www.who.int/csr/disease/swineflu/frequently_asked_questions/levels_pandemic_alert/en/index.html oraz http://www.who.int/csr/disease/avian_influenza/phase/en/index.html

  Powinno sie oglosic konkurs na wymyslenie takiej glupoty w ktora nikt nie uwierzy. Zaczynam sie sklaniac do pogladu, ze nikt by takiego konkursu nie wygral. Ludzie uwierza we wszystko.

 19. Stopień naukowy, doktor to stopień naukowy, a nie tytuł. Przy czym sprawdziłbym, czy faktycznie ma tego doktora i z jakiej dziedziny oraz w czym się specjalizuje. Już kilka razy widziałem doktorów specjalizujących się w informatyce, a wypowiadających się na tematy medyczne, lub „ufologiczne” (pseudonauka) ;D

 20. Większej czcionki jak rozumiem się nie dało? 😉

 21. @Tdutkowski: W okresie przedświątecznym gazetka Tesco może faktycznie okazać się przydatną lekturą. A moim zdaniem szóstego stopnia zagrożenia pandemią nie ogłasza się w takich przypadkach i w takim tempie. Chodziło o to żeby zrobić wielkie halo. BTW: nawet lokalna gazeta prezentująca wywiad z kimś wiarygodnym może okazać się pożytecznym źródłem informacji zwłaszcza dla osób które np nie mają dostępu do internetu.

 22. Mathi:
  „A moim zdaniem szóstego stopnia zagrożenia pandemią nie ogłasza się w takich przypadkach i w takim tempie.”

  Haha. News at 11: Jakiś anonimek z Internetu ma zdanie na temat ogłaszania szóstego stopnia zagrożenia pandemią!!!

 23. Strona poswiecona osobom oszukanym w internecie.

Skomentuj.