BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Rozstanie w pokoju

Ah to był dzień. Zrobiłem pierwszy krok. Po długim związku, nie powiem, bo kilkuletnim zrobiłem to – rozstałem się z bankiem w zielonych kolorach.

Ulżyło mi. Kolejnego groszozjazda mniej. Pani z okienka ładnie, z gracją, wyciągnąwszy nożyczki – pocięła moje karty.

Niespotykane uczucie. Przyspieszony oddech. Można powiedzieć lekkie poddenerwowanie, ulga. Było warto.

12 komentarzy

 1. „Ah to był dzień. Zrobiłem pierwszy krok. Po długim związku, nie powiem, bo kilkuletnim zrobiłem to…” Uff, a już myślałem że chodzi o tą tajemniczą P. 😉 Na całe szczęście nie.

 2. @Paolo ubiegłem cię :p

 3. rozstałem się z bankiem w zielonych kolorach.

  Jeśli można, znam kilka banków, które występują w zielonych, możesz być bardziej specyficzny (zwłaszcza, że witam się z takim jednym)?

 4. Sigvatr: W taki popatrz.

 5. Właśnie zauważyłem, i spojrzałem w tagi. Dzięki, to akurat nie ten 🙂 Choć pewnie nie gorszy…

 6. To gdzieżeś się waść przeprowadził? Czy metodą Jarosława żyjesz bez konta?

 7. Mnie ostatnio wkurzył wubek. Zabrali sobie 25 zł za kartę, a, że nie miałem na głównym tylu środków, saldo wyszło -17 zł. No to sobie przelałem i wyrównałem do zera, myśląc, że będzie git. Niestety z końcem miesiąca naliczyli mi odsetki, i znów ujemne saldo. -0.01 zł.
  Mogliby chociaż smsnąć…
  Przyłączam się do poprzedniego komentarza: jest alternatywa? (mbank?)

 8. @vip ja od ponad 2 lat korzystam z mbanku, od 1 roku wyłącznie z mbanku, wszystko za free, nie mam kłopotów, czasem tylko w jakiś godzinach pozno nocnych nie działaja karty jak prowadzą prace w systemie ale to o tym informują więc zaskoczenia nie ma

 9. Przed zmianą na mbank to mnie chyba tylko powstrzymuje ich interfejs www. Jakoś tak bardzo staroświecko i nieprzyjaźnie wygląda…

 10. ale działa w porządku.

 11. Osobiście wolę interfejs mbanku niż jakiś mulący syf napisany w javie, w dodatku działający na dwóch przeglądarkach 🙂 Trochę przyzwyczajania i jest ok.

Skomentuj.