BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Podryw na feromony

Jest chemia, jest impreza.

… i sex. Orgazm stoi (lub jak kto woli, leży) u podstaw ludzkiej egzystencji.

10 komentarzy

 1. Viral, że aż szczypie w d…

 2. mniejsza o to, ale mnie zastanawia czy te laski są podstawione czy je wzieli z przypadku?

 3. Dla mnie od początku do końca ustawione. Szczególnie, że są momenty, że nie widać, że cokolwiek się dzieje – vide wylanie drinka na barmankę.

 4. no ale zobacz na 1:39, to już był spontan 😛

 5. W cyrku pajace karierę by zrobili.

 6. Tu nawet nie ma co się zastanawiać od czasu kiedy podali adres strony, gdzie można nabyć te całe feromony – tj. od początku. Jak to ładnie określił RioT w pierwszym komentarzu.

 7. To jest mniej-więcej tak spontaniczne jak filmy pornograficzne nagrywane na imprezach 😉

 8. @D4rky: lol. 😀

  A w kwestii filmiku, jeżeli to jest viral, to ja nie jestem jego targetem. Wystarczy mi, że usłyszałem te tłuste, umc-umc, beaty.

 9. Void: grupą docelową jest banda wyrostków marząca o szybkich, niezobowiązujących (albo i zobowiązujących) związkach z płcią niewieścią – tych którym im tak bardzo brakuje. Są na tyle zdesperowani, żeby wierzyć w takie czary-mary z naukową otoczką, a wystarczyło by w sumie trochę wiary w siebie.

 10. @sigvatr chyba nie, skoro te feromony nie są tanią podróbką z allegro za 20zł. kosztuja trochę więcej, banda wyrostków nie kupi, bo po prostu ich na to nie stać

Skomentuj.