BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Ideał mężczyzny

Mężczyzna jest ideałem w mniemaniu kobiet gdy posiada wyższe wykształcenie. Czyli jest wysoki, ma 2 metry wzrostu i gruby portfel.

23 komentarze

 1. Rozumie też kobietę bez słów, nie lubi piwa, nie ogląda meczy i nie ma kumpli. Jeżeli coś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę. 😉

 2. Każdy facet musi być przyjacielem, partnerem, kochankiem, bratem, ojcem, nauczycielem, wychowawcą, spowiednikiem, powiernikiem, kucharzem, mechanikiem, monterem, elektrykiem, szoferem, tragarzem, sprzątaczką, stewardem, hydraulikiem, stolarzem, modelem, architektem wnętrz, seksuologiem, psychologiem, psychiatrą, psychoterapeutą.

  Należy być również sympatycznym, wysportowanym i silnym ale inteligentnym, kulturalnym i łagodnym ale twardym, czułym i romantycznym ale zdecydowanym, męskim, dowcipnym i wesołym ale i poważnym i dystyngowanym, odważnym i energicznym ale misiem, zapobiegawczym, kreatywnym, pomysłowym, zdolnym ale skromnym, wyrozumiałym, eleganckim ale stanowczym, ciepłym i namiętnym, ale czasem zimnym, tolerancyjnym ale zasadniczym, honorowym i szlachetnym ale praktycznym i pragmatycznym, praworządnym ale gotowym zrobić dla niej wszystko, zdesperowanym z miłości ale opanowanym, szarmanckim ale stałym i wiernym, uważnym ale rozmarzonym, ambitnym, godnym zaufania i szacunku, gotowym do poświęceń i przede wszystkim wypłacalnym.

  Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany, dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie, pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła, ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

  Ważne jest również aby nie zapominać jej urodzin, imienin, daty ślubu, daty pierwszego pocałunku, okresu, wizyty u stomatologa, rocznic, urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

 3. @D4rky dokładnie, trafiłeś w sedno

 4. Niestety nie ja, ale nie mogę znaleźć źródła 😉 Przy okazji, czy ten live podgląd tego co się pisze jest naprawdę konieczny? Bardzo zamula przeglądarkę :/

 5. to z czego ty korzystasz? testowałem na FF w róznych konfiguracjach, chodziło idealnie

 6. Koval, a teraz przesiądź się na komputer, który nie ma dwóch rdzeni i kilku GB RAM. Potestuj to na wolniejszym sprzęcie po prostu.

 7. Nie mam dwóch rdzeni, ramu na pewno nie więcej niż 1GB (dokładnie nie pamiętam), mam włączoną przeglądarkę (G Chrome) z paroma kartami, jakiś flash i bangla bez żadnych problemów.

 8. Intel Atom 1.6 GHz, 2 GB RAM, z czego 290 zajęte, Firefox 3.5 z czterema tabami. Zamula.
  Pod 'zamula’ nie rozumiem tutaj 'sprawia, że przeglądarka przestaje odpowiadać’ ani 'mogę napisać całe zdanie zanim je zobaczę’, ale różnica w prędkości pomiędzy czystym tekstem, a tym z tym szajsem (przepraszam, ale inaczej tego nazwać nie mogę – ani się to nie przydaje, ani w niczym nie pomaga, a strona nieźle jeździ jak się pisze więcej niż trzy linijki) jest widoczna gołym okiem.
  Ale to ja, nigdy nie lubiłem live podglądów. Na szybszym kompie też mi zamulało.

 9. @d4rky mam eee z atomem 270 chodzi to akurat dobrze ale jak pisze w shoutboxie na pewnej stronie robi mi sie tak samo. nie wiem czego to jest wynikiem. albo wina FF [po upgradzie troche sie poprawilo] ale i tak wystepuje problem, podejrzewalem ze to wina flasha lub aplikacji java, moze ktorys dodatek do FF?

 10. Koval, ja tam nadal obstawiam źle zoptymalizowany skrypt JS, który przy każdej literce musi przelecieć cały tekst i za pomocą wyrażeń regularnych pozamieniać Textile na HTMLowe odpowiedniki. Przy jednej, dwóch linijkach to faktycznie nie przeszkadza, ale dodaj taki komentarz jak mój to edycja to za przeproszeniem ból w d…

 11. bardzo możliwe, tyle że ten problem występuje nie tylko w tym przypadku co piszesz, do tego moze dokladać sie Firefox, spr jak ci sie chce pod IE

 12. Koval, nie chce mi się wine odpalać, spasuję

 13. Problem jest po Twojej stronie Darky, u mnie na słabym laptociągu wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet wszystko działa nawet na 4 linijkach.

 14. Jesteście niesamowici, porzuciliście wątek o kobietach na rzecz wątku o kwestiach technicznych. 😉

 15. Zergall, może z tego prostego powodu, że to jest ciekawsze? 😛 .

 16. Ostatnio ideałem mężczyzny jest podobno Marcin Gortat .. ale mnie tam osobiście się nie widzi 🙂

 17. strzał w dziesiątkę

 18. pamiętacie dowcip o dupach? 🙂 (pardą maj frencz)

 19. Nie wiem jak to się ma z wzrostem hmm, może chodzi nie o 2 tylko 20 i nie metrów tylko centymetrów hehe. Anyway z grubym portfelem jak najbardziej prawdziwe, choć znam kobiety które nie zwracają uwagi na kasę 🙂

 20. Mathi, złośliwie stwierdzę, że pewnie zwracają wtedy uwagę na kobiety 😛

 21. tak to sobie tłumaczcie :>

 22. Hmm… prawda jest taka że ideałów nie ma … i nie szukajmy ich skoro sami nimi nie jesteśmy …

Skomentuj.