BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Putin

Putin to jest koleś. Przypomina mi jednego kumpla ze szkoły.

Przypadkiem przechodził koło sklepu z kiełbasą i postanowił sprawdzić jej cenę. Była zbyt droga. NAKAZAŁ obniżyć jej cenę.

Dowiedział się, iż jedyny zakład w miasteczku prowadzi zwolnienia grupowe. Nie dość że właścicielowi ZAKAZAŁ zwolnień to niczym mąż stanu stanął na wysokości zadania upominając i poniżając jednocześnie prezesa firmy.

Udając się na inspekcję pracy rosyjskich naukowców badających życie tygrysów w syberyjskich lasach heroicznym czynem URATOWAŁ przyjaciół dziennikarzy.

Kiedy indziej zapragnowszy w zimnej rosyjskiej rzece kąpieli, wskoczył do wody odsłaniając swój nagi tors.

I jak tu nie być kochanym przez tłumy Rosjan rządnych zachodniego stylu życia, których nie interesuje rzeczywistość „L kak lubow” a prawdziwy „kiełbasiany kapitalizm„, nagi tors bohatera, męża stanu, wysportowane ciało polityka, polityka który bezapelacyjnie gra pierwsze skrzypce w kraju – Rosji, która żyje od dziesiątków lat legendą wybrańców: Lenin, Stalin, Jelcyn… kto będzie następny?

11 komentarzy

 1. I to piszesz w kraju, w którym dzieją się takie rzeczy (ostatnie dni):
  1. Prokuratura interesuje się teraz generałem Skrzypczakiem. Dlaczego? Jak były nieprawidłowości lata temu to dlaczego akurat teraz? Przypadek?
  2. U nas PSL chce sprawdzać hipermarkety i marże na towary. Czym to się różni od Putina? Nie różni się za bardzo, ale w końcu „ruskim” zawsze dobrze dowalić.

  Nie bój nic, nasza demokracja ma jeszcze dużo do nadrobienia. Nie ma się co wyśmiewać z innych bo sami też mamy swoje problemy.

 2. „rządnych zachodniego”

  A tak poza tym, to jeszcze mam sugestię wzmocnienia siły przekazu wpisu. Dodaj, że ten zakład prowadzący zwolnienia, to zakład mięsny w tym samym mieście, co sklep z kiełbasą. 😉

 3. @dodek a to nie wiem. a jest to samo miasto?

 4. A to jest na podstawie prawdziwej historii? Pomyślałem, że to jest fikcja literacka przedstawiająca sytuację – gdyby to było na przykładzie to pewnie podałbyś linka, jak w tej sprawie z tygrysem.

 5. @Dodek to jest na prawde… haha myślałem że słyszaleś o tych sprawach. Tak. takie rzeczy dzieją się w Rosji

 6. Nie mam telewizora, nie czytam łonetów to i nie wiem 😉

 7. żałuj, ogólnie śmieszne sytuacje. postaram się poszukać czegoś na youtube

 8. może jakiś link sensowny do tych zwolnień plz.

 9. a. ja nie oglądam polskich mediów więc informacje o tym dotarły do mnie z BBC i RIA Novosti gdzie przedstawiono to nieco inaczej niż Ty to zrobiłeś. Chyba zmienię zwyczaje (ku mojemu zdziwieniu właśnie okazało się że klipy na polskich portalach się u mnie odtwarzają) i zacznę korzystać z naszych mediów, będę lepiej poinformowany. Oczywiście główny sens pozostaje taki sam, Olek (afair kolega Putina od lat) został przez Wowę publicznie upokorzony. Sprawa ma też że tak powiem drugie dno ale wątpię żeby dziennikarzy interesowały detale.

 10. Bo lepiej jest strzelić do tygrysa niż zabić muchę 😉 http://www.youtube.com/watch?v=P6vMNuYvGwg

Skomentuj.