BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

I jak tu nie wygrać

Za łatwe robią te gry flash. Znów jestem pierwszy w grze Karolkowej 49.

Ipod czeka czeka na Kovala.

Wniosek: Wszystkie konkursy moje

14 komentarzy

 1. Ja bym się tym na Joggerze nie chwalił ;> Zaraz ktoś zacznie bawić się w wysyłanie odpowiednio spreparowanych danych na:

  http://www.stonogra.pl/klienci/karolkowa49/test/php/hs_add.php?nocache=99999999

  😛

 2. myślę że baze danych mają zabezpieczoną. wystarczy że po każdym poziomie gra odwoła się do serwera i zapisze w bazie ilość punktów i sprawdzi z poprzednią ilością oraz obliczy ile możliwe było na każdym poziomie uzbierać.

 3. @Koval: Odwołuje się tylko raz. Po zakończeniu gry. Po rozpoczęciu gry pobiera tokena i wykorzystuje go też podczas zapisu danych. Co więcej – dane te wykorzystuje też do wpisu na listę mailingową 😛

  Jedyny problem, na rozwiązanie którego nie mam czasu, to kwestia wysyłania danych na serwer w formie zaszyfrowanej. Ale dla kogoś bardziej doświadczonego to pewnie jakieś 15 minut roboty.

 4. @zal a to nawet nie wiedziałem. zalezy jak szyfruje. może być podwójne i już nic nie zdziałasz

 5. @Koval: Tzn.? Najpierw szyfruje, a potem koduje przy pomocy Base64. Albo bez szyfrowania ;p Przy czym, jeżeli ma czym szyfrować to z odszyfrowaniem może być problem, ale z pewnością nie powinno być problemu dla kogoś bardziej doświadczonego zaszyfrowanie innych danych.

  To jest zwykła, prosta gierka, a nie system krytyczny 😀

 6. nie no wiadomo. zreszta nie o to chodzi by coś crackować tylko się dobrze bawić. widzę że czołówka się zagęszcza. 4944pkt

 7. Uhh, 5194. Koval, zlituj się, nie chce byc nolifem w tak głupią i nudną grę tylko by wygrać iPoda. xD

  Edyt: chociaż może nie aż tak nudną, bo bycie pierwszym w rankingu to wyzwanie, któremu trzeba sprostać bez mrugnięcia okiem, ale z pewnością głupia 😉 Takie niedorozwinięte Icy Tower.

 8. @aleale to nie graj

 9. Hmmmm, może Ty wiesz: jakim cudem topowy gracz ma wynik 6168 skoro, o ile dobrze rozumiem tą grę, można zdobyć 168 pkt x 9 poziomów + 8 pytań za 500 pkt, co daje 5512 pkt w sumie?

 10. @aleale sam nie wiem. mi się nie pytaj. ale wieje mi tu oszustwem

 11. chyba admin coś będzie musiał z tym zrobić. bo to lekka przeginka. W ogóle wkurzyłem się. nie liczyłem że jeszcze ktoś mnie przebije. teraz pytanie czy jak zrobie 5512 pkt to czy bede miał także 2 miejsce, a co za tym idzie właściwie 1 bo tamtego pewnie wywalą za łamanie regulaminów

 12. Czyli jednak komuś się udało podesłać odpowiednio zakodowaną/zaszyfrowaną wiadomość? ;]

 13. @zal myślę że pierwsze 2 miejsca. Zebranie wszystkich punktów też graniczy z cudem. WITAMY W PL. Wszyscy patrzą jak oszukać i zrobić przekręt. Gdzieś czytałem artykuł o tym że w polsce nie można organizować konkursów bo od razu znajdzie się masa ludzi którzy próbują wypaczyć wyniki. Kolejny raz to się powierdza

Skomentuj.