BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Wywiad z Gracjanem Roztockim

Kilka dni temu kumpel (Patryk) przeprowadził i opublikował na swojej stronie wywiad z Gracjanem Roztockim, nudystą, osobowością bez kompleksów i zahamowań. Postacią, która pokazała, że będąc szarym człowiekiem można dopiąć swego – zdobyć popularność w Internecie, wziąć udział w reklamie telewizyjnej i billboardowej. Jednym słowem istnieć na ustach wielu, malować, śpiewać, chodzić w krótkich spodenkach i czytać pozdrowienia w radio internetowym.

Gracjan to człowiek nie tylko o niebanalnej osobowości, stylu bycia czy wyglądzie. To także osoba bardzo uduchowiona. Cukiernik, Krakowianin. Można go spokojnie nazwać mianem Nikifora naszych czasów, celebrytem kultury tabloidalnej.

WTK: Masz w sobie jakaś wadę, której chciałbyś się pozbyć, a nie potrafisz?
Gracjan: Tak oczywiście mam dużo wad! Jestem nie śmiały, nie umiem robić seksu, nie miałem żadnego stosunku seksualnego i jakoś seks mnie nie interesuje, chciałbym to zmienić ale sam nie umiem. Dlatego jestem kawalerem i nie mam dziewczyny lub chłopaka.

Często porównywany do Chomika, Kononowicza, Jozina z Bazin, Cygana z Torunia czyli osobowości, które wykreował spontanicznie Internet. Łączy je jedno – są prawdziwi. Różni – Gracjan nadal trwa.

10 komentarzy

 1. Ten cały Gracjan mocno mnie denerwuje. Jego styl bycia i piosenki to po prostu tragizm w czystej postaci 🙂

 2. to tylko świadczy o upadku tzw. kultury masowej – najpierw miejsca gwiazd obsadziły Dody etc., potem Jole Rutowicz, a teraz takie Gracjany… i nazywać go celebrytą (taka odmiana) w odniesieniu nawet do tabloidów, to chyba jednak gruba przesada;)

 3. Zastanawiajace jest czemu na „idoli” kreowane sa osoby uposledzone i/lub z nizin spolecznych… Latwosc manipulacji takimi ludzmi?

 4. Najpierw ludzie z niego szydzą, potem się z niego podśmiechują, a teraz robią z niego gwiazdę? Phi.

 5. @kasia to było pełne ironii w moim wypadku, a z drugiej strony to tabloid wg mnie ma nacechowanie negatywne

  @breffa chyba tak. coś w tym jest. skrzywdzone przez los, mające poczucie jakiejś myśli, często zadumane w sobie, oderwane od rzeczywistości, mające swój świat, niewyedukowane

 6. akurat pare h temu przypadkiem trafilem na jego filmiki 😀

 7. Jak Was Gracuś bawi to wyobraźcie sobie że te zdjęcia widzi wasz syn, córka itp:
  http://www.gracjanakty.pinger.pl/
  Gościu który ciągnie sobie swojego penisa i robi z nim zdjęcie to chyba jednak nie jest gwiazda:/
  http://i.pinger.pl/pgr55/67a367ad000671ef499f4181 < to podchodzi już pod pornografie:/
  Jestem tolerancyjny.. kto chce być nudystą niech będzie.. ale nie chce żeby to oglądał np. mój młodszy brat :/

 8. > Jestem tolerancyjny.. kto chce być nudystą niech będzie.. ale nie chce żeby to oglądał np. mój młodszy brat

  Tylko szkoda, że tolerancja zazwyczaj działa w jedną stronę. Przeważnie strona tolerowana nie jest tolerancyjna, a przynajmniej nie toleruje nietolerancji wobec siebie.

  Swoją drogą, zastanawiam się, o co tu chodzi z tym Gracjanem. Jemu wisi wacek, a mi zwisa i powiewa Gracjan. Gwiazdka na siłę? Koval z tym Nikiforem to, conajmniej, przesada.

 9. zik, nie wpadło Ci do głowy, że to może być jedna wielka ironia? Trzeba byłoby jakimś popaprańcem by serio uważać Gracjana za gwiazdę 😛 .

 10. ten gościu ma 45 lat… jak to możliwe, że jeszcze nie został wysłany na przymusowe leczenie?

Skomentuj.