BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Durczok bluzga…

… a w TVN24 żartują.

W poranku TVN24 jednym z dzisiejszych gości był Szymon Majewski. Rano jeszcze nie skumałem żartu Majewskiego i Jakuba Porady Jarka Kuźniara (prowadzącego). Szymon wymalował na policzku Jakuba Porady Jarka Kuźniara ładne, czerwone serduszko, po czym zaczął bawić się zestawem do makijażu. Jakub Porada stwierdził:

Szymon! Uważaj. Bo pobrudzisz (dop. stół).

Szymon Majewski stwierdził wtedy: „A co Durczok się zdenerwuje?” i zaczął intensywnie wycierać stół specjalnie dla Kamila Durczoka twierdząc, że to prezent na dzień Walentynek dla prowadzącego Faktów.

Ogólnie rzecz biorąc nie zrozumiałem analogii. Dziś pod wieczór wpadł mi w ręce film z Kamilem Durczokiem, który niezadowolony z warunków panujących w studio strofuje współpracowników.

Zainteresowany sytuacją trafiłem na portal Media2.pl w którym opublikowano artykuł o czyszczeniu Internetu przez TVN z powodu wpadki Durczoka. Jeszcze kilka lat temu, można było usłyszeć podobny fragment w wykonaniu Tomasza Lisa. Jemu tym razem nie spodobała się plansza jaka została przygotowana przez grafika.

Ładnie ładnie, przynajmniej jest wesoło.

Update: I jest coraz weselej – Kamil Durczok otrzymał od sieci Burger King bezpłatny kupon, który uprawnia go do nieograniczonego dostępu do wszystkich restauracji w Polsce. Według pomysłodawców obdarowania Kamila Durczoka takim prezentem dziennikarz idealnie wpisał się filozofię Burger Kinga – Have It Your Way. Więcej na blogu Hatalska.com.

Wniosek: Rzucanie mięsem może się opłacać.

13 komentarzy

 1. Omg, nie spodziewałem się aż takiego zachowania … Przypomina mi się głośny ostatnio zapis audio z tego jak Christian Bale eksplodował na planie Terminatora 2 ponieważ koleś od świateł wszedł nagle w kadr.

 2. Paweł Ciupak

  „W poranku TVN24 jednym z dzisiejszych gości był Szymon Majewski.”

  Nie no, wiedziałem, że WSI24 sięgnęła dna, ale nie spodziewałem się, że aż takiego…

 3. @BTM a można gdzieś to zobaczyć?

 4. @Koval – posłuchać można tutaj

 5. @haku nieźle się wpienił. z 40 razy chyba użył słowa fuck, po 3 min. koleś doszedł do zdania

 6. Nie jestem zwolennikiem stacji słusznie zwanej WSI24, ale tu Durczok zwyczajnie się wkurzył , myślę, w różnych telewizjach to jest codzienność, tylko nie wszystko trafia do netu. Dowcip Majewskiego w sytuacji, gdy nagranie wyciekło, był ok. Zachowania (mówiąc wprost: chamstwo) wielu tzw. gwiazd telewizyjnych z Lisem na czele wypadają o wiele gorzej. Poza tym Durczok miał rację, 13.02 oglądałem tę stację i faktycznie przy najeździe kamery z góry w pewnym momencie odbijające światło ukazało szokująco zapaćkany stół prowadzącego – to naprawdę zniechęca do oglądania. Tego samego dnia w Szkle kontaktowym jakiś oburzony widz krytykował Durczoka a prowadzący Szkło zachowali kamienne twarze, udając że nie wiedzą o co chodzi, a w tej sytuacji dużo lepszy byłby jakiś inteligentny dwuznaczny dowcip (jak Majewskiego).

 7. @harry mnie też takie coś nie przeszkadza. każdy jest człowiekiem i hipokryzją było by twierdzenie że on bluzga a my nie. to sytuacja stresowa, on widać że podchodzi do sprawy profesjonalnie i chce być profesjonalny pod każdym względem a jak komuś mówisz o wyczyszczeniu stołu od farby przez miesiąc i nikt nie reaguje to trzeba czasem zmienić ton.

 8. Nie Jakub Porada, tylko Jarek Kuźniar prowadził akurat w tym dniu (Walentynki) Poranek TVN24. Różnica zasadnicza, bo Jarek rządzi 😉

 9. Zachowanie normalne (no sorry, jak ma prowadzić program na zapapranym stole? i żeby w wytwórni produkującej programy dla 4 mln nie było kogoś ze szmatą na zawołanie? i teksty (podejrzewam, że ogólne podejście) „coś wymyślić” na zgłoszenie brudnego stołu też mogą doprowadzić do szału), a mięso w TV(P) lata gęsto (poza anteną oczywiście). Nie wiem o co halo.
  Scena by była, jakby w trakcie programu wyjął ścierkę, przeprosił widzów, że syf jest i nie było komu sprzątnąć, a on tak pracować nie może, więc on musi teraz. ;->

 10. @krystek tak o to chodzilo. dzieki

 11. Czy jeszcze gdzieś moża znaleźć to, jak Szymon Majewski próbuje nie pobrudzić stołu w TVN24. Bo na youtube usunęli…;<

Skomentuj.