BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

New Year ’09

No to mamy nowy 2009 rok. Jakoś tak lepiej się czuję. Świeży, wypoczęty, wyluzowany. Prawie jak nowo narodzony. I plecy mnie nie bolą.

New Year '09

Douglas Blech pisał w „Words That Heal” że:


Jedne drzwi zamykają się, inne się otwierają. Miejmy cierpliwość, wytrwałość i upór. Jeśli doznajemy straty, to tylko z jednego powodu – aby otrzymać jakieś większe dobro. Natura nie znosi próżni. Jest to prawda zarówno w fizycznym jak i duchowym świecie. Nie można tracić czegoś nie zyskując czegoś innego w zamian. Wszechświat pragnie wypełnić tę pustkę zastępując smutek radością, stratę – zyskiem, śmierć – odrodzeniem. Kiedy jakieś drzwi zamykają się za tobą, przede wszystkim uwolnij się od przywiązania do tego, co było, albo do swoich życzeń jak powinno być. Twoja Wyższa Jaźń przygotowuje dla ciebie o wiele większy dar. Jeśli zwrócisz się do źródła wszystkich rzeczy i pozwolisz mu działać poprzez siebie, przyciągniesz tę właśnie siłę, która stworzyła wszechświat. Pomyśl o ile więcej możesz osiągnąć korzystając z pomocy tej siły

1 Comment.

  1. ktoś inny napisał, że kiedy Bóg zamyka drzwi, to otwiera okno – i oby nam się…;)

Skomentuj.