BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Powiąż konto Allegro z Nasza-Klasa

Niedługo zrobią powiąż twój rejonowy urząd skarbowy i PIT z kontem na NK, po czym konto w banku by robić przelewy za usługi na NK i aktywacje opcji „pokaż swój krajowy rejestr długów” oraz wszystkie twoje konta na portalach społecznościowych + podgląd i notyfikacje poczty gmail i będziemy mieli bardzo ładne narzędzie inwigilacyjne w jednym dla policji, skarbówki, prokuratury itp.

9 komentarzy

 1. Po przeczytaniu tytułu notki a nim odświeżyła mi się strona doszedłem do identycznych wniosków co ty 😀

  Teraz tylko zrobić akcję na n-k „Nie boję się hakiera!”, w której każdy ostentacyjnie poda swoje dane dostępowe do konta na n-k xD – albo jeszcze lepiej – teraz tam jakaś zadyma z płatnościami, to może akcja „Oddaj konto za darmo” 😉

 2. ONI i tak już wszystko wiedzą.
  A ja mam na to PGP i Truecrypta.

 3. Najlepszym pomysłem będzie możliwość powiązania konta fikcyjnego. Będzie można sprzedawać fikcyjne towary oraz licytować za fikcyjną gotówkę. ;]

 4. w moim przypadku byloby to calkiem niezlym pomyslem na dodatkowa reklame firmy 😉 ale poniewaz jest to opcja z ktorej nie trzeba obowiazkowo korzystac, wiec ja sobie poprzestane na tym do czego mam tam zalozone konto, czyli na szukaniu znajomych i kontaktach z nimi.
  chyba jakas dziwna jestem, bo nie mam 30 fotek, 300 znajomych i nie akceptuje zaproszen od jakichs klanow, fanow, pieskow itp 😛

 5. „no fakt, daleko do siebie nie maja, jakies 2 metry”

  W serwerowni. To się wiążą. 😉

 6. Cholera, myślałem że ten pomysł to wymysł chorej wyobraźni ale to prawda…

 7. Najbardziej mnie ciekawi, ile osób które powiązały konta sprawdziło czy Allegro wie cokolwiek o tym mariażu. NK mogłoby być potężnym narzędziem phishingowym.

  Swoją drogą Allegro teraz dysponuje doskonałym narzędziem do weryfikacji użytkowników, tak z punktu widzenia administracji jak użytkowników. Mogą w prosty sposób znaleźć wszystkich niepełnoletnich (AFAIR Allegro udostępnia swoje usługi tylko osobom które osiągnęły pełnoletność), użytkownicy po zdjęciach i komentarzach mogą wyrobić sobie opinię na temat potencjalnego kontrahenta.

 8. a ja sie pytam jak wylaczyc tego cholernego alleboksa 😉

 9. Chyba najwyższy już czas aby usunąc konto z NK i nigdy już tam nie zaglądać :]

Skomentuj.