BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Polska złota jesień

Czas zatacza kolejny krąg. Spada liść za liściem aż w końcu na drzewie nie będzie już nic. Tylko dzieci w parku mają z tego niezłą frajdę. Reszta, począwszy od dozorcy a na mnie kończąc nie jest z tego jakoś specjalnie zadowolona.

Dozorca z racji tego, iż dzień w dzień musi dawać sobie z tym całym bajzlem dookoła rade. Ja, ponieważ czuje, że zbliża się jesienna depresja.

Polish Gold Autumn

Polish Gold Autumn

Polish Gold Autumn

Polish Gold Autumn

5 komentarzy

 1. tja, ta gówniażeria się w szystkiego chyba cieszy…
  na jesienną depresję są dwa sposoby (a nawet trzy):
  -spotkanie z naszym starym znajomym Jackiem (Danielsem)
  -‘doświetlanie’ się oświetleniem studyjnym za co można zostać opieprzonym -[wpadłem na chwilę do mojej starej szkoły po koreks ktory kolega sobie zostawil, poszedl szukac klucza do szafy, a ja rozłożyłem sie wygodnie i grzeje sie przy wszystkim co się dało włączyć: ze 3 lampy z softboxami, 2 zwykle z parasolkami, fotel, okularki przeciwsłoneczne, i puszeczka w ręce (mina kolegi „czy tobie nie jest k*** za wygodnie?” -bezcenna)

 2. @patryk no dokładnie. witaminy D nigdy nie za dużo

 3. 3 jest niezle

 4. To ostatnie daję na tapetę. Uwielbiam taką słoneczną liściastą jesień.

 5. na szczęście można sobie znaleźć swoje magiczne remedium na jesienną depresję – szczęśliwie chyba czeka mnie jesień bez niej;)

Skomentuj.