BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Czy jestem w ciąży?

Ostatnimi czasy mam ostre objawy ciąży tzn. wahania emocjonalnego. Średnio co 15 min mam inne myśli. Raz na tak. Raz na nie.
Głównie w związku z poniedziałkową rozmową kwalifikacyjną do jednego z banków o kapitale włoskim. Problem dotyczy wyboru trybu studiów uzupełniających magisterskich (dzienny czy zaoczny) oraz tego czy chce mi się tyrać? Czy warto iść na zaoczne? Czy warto należeć do elity finansowej? Czy warto tracić czas na rozmowy kwalifikacyjne? […] itd.

A warto? Czy to już ten czas?

13 komentarzy

 1. Koval .. Moim skromnym zdaniem warto iść na dzienne, na dziennych jest więcej materiału niż na zaocznych, uczą inaczej i można się dowiedzieć czegoś więcej niż na zaocznych ..
  Poza tym .. na moim zadupiu patrzą na to, czy skończyłeś zaoczne studia, czy dzienne ..
  Ale to tylko moje zdanie 🙂

 2. @kasiula ogólnie masz racje… postanowiłem jedno – poniżej 2000zł nie schodzę (nie realne? trudno ich problem nie mój), musi być podstawa (jest!), brak limitów (tego nie wiem), dają bazę danych (jeżeli wymagają swojej niech spierdalają bo ja nie będę po rodzinie i znajomych idiotów robił), system premiowy.

  Przypuszczam że moje wymagania są wysokie no ale uważam że trzeba się cenić. na dziennych znajde robotę na 1/2 etatu myślę i też będę zadowolony. a idę bo powiedziałem ze przyjade więc chcę dotrzymać słowa. 3.5H niby rozmowa ma trwać. jak mnie wkurwią to wyjdę w połowie i zrobie syf…

 3. @Koval, ja idąc na rozmowe wale prosto z mostu 2500 brutto .. Jak to kiedyś mój dobry kumpel powiedział : „Nie pasuje, wypierdalać” .. i niech mi ktoś powie, że nikt mi tyle nie da .. nie to nie, pójde na 1500 rozmów i ktos w końcu się znajdzie, trzeba się cenić i tu masz całkowitą rację !! I owszem, znajdziesz robote na pół etatu .. będziesz zadowolony i nie będziesz płącic za studia .. Ja właśnie byłam na rozmowie znanego Banku .. dostałam posadke .. ale miałam sobie zapłacić za szkolenie, bo oni nie pokrywają kosztów .. jedyne co było to śniadanie, nocleg i kolacja .. zapomnieli o obiedzie, a no i szkolenie było 2 tygodniowe we Wrocławiu .. czyli licząc na to, że chciałabym zjeść obiad za 20 zlotych plus minus wydatki dzienne typu picie, jakieś piwko, czipsy czy czekolade .. niech będzie 50 złotych to przez 14 dni , to jest 700 zlotych na życie. Nie mam tyle .. nie stać mnie na to, żeby pojechać .. a poza tym, nikt mi nie zagwarantował, że ja będę tam pracować przez 3 miesiące, bo miało jechać 5 osób na szkoelenie, z czego po miesiącu ciepłą posadke miało dostać 2 osoby, a płaca na renke na pół etatu było zbyt mało, żeby mi starczyło na opłacenie studiów i samochodu .. zrezygnowałam ..

 4. Koval, to może być instynkt macierzyński/tacierzyński, a nie ciąża 😉 .

 5. Mi się np. tyrać nie chce, interesuje mnie dochód pasywny i nad tym się skupiam 🙂

  A na rozmowy warto chodzić. Bo nawet jak nie będziesz chciał tej pracy, to masz szansę wybadać sytuację i na następnej rozmowie będize już lepiej.
  A 3.5h to możesz tak jak napisałeś niekoniecznie usiedzieć 🙂

 6. @wzs przez dochód pasywny co rozumiesz? Giełda? Fundusze? Czytałeś tego no…jak mu tam… Kiyosakiego?

 7. trzeba się cenić i tyle 🙂
  powodzenia

 8. Póki co skupiam się na e-biznesie. Jak będą prawdziwe kokosy i zostanie nadwyżka to może pomyślę o giełdzie. Chociaż ostatnio kuszą mnie monety… Bo to jakiś wręcz nieracjonalny sposób na gotówkę.

  A dwóch ojców Kiyosakiego kiedyś chciałem przeczytać. I na tym się skończyło 😐

 9. a jest ci rano niedobrze? moze faktycznie jestes :>

 10. @wzs ja przeczytałem do połowy no ale tam nie znajdziesz zadnych porad biznesowych… to książka motywacyjna i dlatego mnie to zniechęciło. lubie złote myśli ale w połączeniu z fajnymi poradami

  @d4rky hm… ginekolog hehe

 11. @koval, jedno: giełda.

 12. Tak na pewno Jesteś już w ciąży .
  Mój tata jest lekarzem i mówi ze to już są objawy ciąży .
  Szczęścia życzę : )

  Zuza :*

  ZAL MI CIE MYŚLISZ ZE NACIĄGNIESZ NA TO CHŁOPAKA CZY JAK !!! ZAL PO PROSTU !!!

 13. TO SA OBJAWY CIAZY ALE NIE MUSI BYC PANI ODRAZU W CIAZY .
  PROSZE ISC DO LEKARZA NA BADANIE I OKARZE SIE CZY BEDZIE PANI MIALA DZIECKO CZY NIE ; )
  POLECAM PANI GINEKOLOGA W POZNANIU ; )
  PROSZE SIE ODEZWAC DO NAS PO WYNIKACH BADAN ..
  CZEKAMY Z NIECIRPLIWOSCIA NA WIADOMOSC .
  WRAZIE JAKIŚ KOLWIEK POROBLEMOW PROSZE DZWONIĆ NA MOJ NUMER KOMÓRKOWY :
  888654331
  NAZYWAM SIE ANDRZEJ WYSOCKI ; )
  MAM NADZIEJE ZE ZADZWONI PANI 😉
  DO WIDZENIA : )

Skomentuj.