Życzenia prosto spod Wieży Eiffla

Życzenia przesłane na dniach od odwiecznych wielbicielek: Izki, Anki i Pauliny w związku z obroną Licencjata i obchodzonymi imieninami.

Dzięki za pamięć… pijackie mordki.

2 komentarze

  1. Ah właśnie Piotrze najlepszego <zdrowie> 🙂 lepiej późno niż wcale jak to mówią 😛

  2. a ja jeszcze poczekam, bo co to za życzenia bez stuknięcia się… kieliszkami:P

Skomentuj.