BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Nie obchodzi mnie głupia…

Nie obchodzi mnie głupia młodzież i ich problemy. Jak chcesz palić konopie to pal se bez przerwy. Jak chcesz walczyć z systemem to walcz sobie. Jak chcesz wolnego seksu to se go zrób. Jak chcesz się ujebać to polecam tanie wino. Jak chcesz być pedałem to se bądź już teraz. Wierzyć w cuda też możesz. W przypadki również. Fałszywą miłość, uczciwość i bezinteresowność ludzi, czerwone róże bez kolców, cudowne leki, statystyki, telewizję, polityków, kościół, uśmiech boga, zemstę Allacha, praworządność, zielone dolary, równość, tolerancję, prawa człowieka, etykę biznesu, kontrolę nad własnym życiem, anarchie, rewolucje, globalizm małych kpin, globalne ocieplenie, szefa wszystkich szefów, dietę, kalorie,  torby biodegrawdowalne, marzenia… Nie obchodzi mnie to. Mam wielkie WHO CARES na banalny standard.

11 komentarzy

 1. He, ciekawe, żeś Allacha z dużej literki potraktował, a boga z małej 🙂

 2. wiedziałem że ktoś się doczepi 😛

 3. „Jogger, raj dla frustracików” 😉

 4. nie powiedziałbym… nazwałbym to komentarzem na dniach…

 5. Dzień Świra mi się przypomina. W dużej mierze popieram – można być kimkolwiek się chce, ale nie mogę zdzierżyć tego, jak ludzie (szczególnie młodzi) to akcentują. Mało wyjątkowe zachowanie to jest ;p

 6. Oj, Panie @Koval, do czego doprowadził cię brak dostępu do Internetu.

 7. Ale dlaczego to jest na głównej? Co to kogo obchodzi?

 8. ROTFL, cudowny wpis, ja bym go przypiął 😀

 9. Nie przypiął, ale przybił. Tak po kowalsku, hufnalem!

 10. @Koval: wiadomo, że to ja bym się uczepił 😀

 11. Sądzę, że jesteś zwyczajnym przykładem egoisty i egocentryka.
  Pozdrawiam.

Skomentuj.