BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Czy homoseksualisci moga inspirowac?

Dziwnie to moze zabrzmiec, ale musze przyznac, ze od jakiegos czasu inspiruja mnie geje.

Dlaczego? Ano chociazby ze wzgledu na swoja wewnetrzna wrazliwosc, styl, poczucie gustu, mody, kreatywnosc. Na temat ich seksualnosci nie bede sie wypowiadal, lecz maja cos czego niektorym ludziom brakuje (ciekawy, inny swiatpoglad, odwaga na nonkonformizm, zjawiskowa mentalnosc i styl).
Przykladami medialnych inspirujacych gejow jest chociazby Tomasz Raczek (zawsze imponowal sposobem formulowania mysli i ich przekazywaniem – forma, trescia) i Tomasz Jacykow (podobno bi, ale to prawie to samo) – stylista, indywidualista posiadajacy niezwykły zmysł estetyczny i umiejętność kreowania trendów. Po prostu tworzy ludzi.

Trzeba przyznac ze malo jest jeszcze takich osob (nie tylko gejow), ktorzy maja cos na prawde ciekawego do powiedzenia tworzac jednoczesnie mila, atrakcyjna medialna rzeczywistosc bez chorej ambicji, skandalu i telewizyjnej prostytucji. Do powiedzenia w barwny, ciekawy sposob…

10 komentarzy

 1. ale i tak większość gejów ubiera się inaczej niż inny tylko dlatego, aby pokazać, że są gejami.

 2. @alvarus czesto, zewnetrznie mozna sie pomylic w identyfikacji (podobnie wygladaja metroseksualisci)

 3. Usiadł smutny gej gdzieś w gaju, od zgiełku gdzieś zdala, myśląc czemu temat gejów, wraca u kovala? Gdy tak w gaju gej zachwyca kovala do woli, niech od nazbyt wielkich wzruszeń d…głowa nie zaboli!

 4. @kkk oj nie martw sie drogi KKK, Kovala dupa od wzruszen nigdy nie zaboli, nawet gdy do domu gej sie ukradkiem wpierdoli.

 5. Kazdyjest oryginalny na swoj sposob :)i nie ma znaczenia czy to gej czy nie…ale rzeczywiscie ciakwey maja styl 🙂
  P.S. W swoim czasie podam swój adres bloga 😉

 6. @M. no wiec czekam z niecierpliwoscia 😉

 7. „M” chce być dość tajemniczy, Koval z ciekawości kwiczy, co to z tego „M” za gość? Czy ma cierpliwości dość? Czas swój w niepewności pędzi, a tu d…głowa swędzi, swędzi! Chciałby poznać móc człowieka, ale póki co, poczeka. I czekając, bardziej czuje, że gej jednak inspiruje. Tylko kłopot ma nieduży, że w czekaniu, czas się dłuży.

 8. @kkk stawialbym ze to kobieta ;p

 9. @Koval, jeżeli to faktycznie kobieta, ale prawdziwa, a nie z przekonania jedynie, to nie musisz stawiać, sam stanie.

 10. @kkk tyz prawda, nawet i swieta 😉

Skomentuj.