BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Tępota

Dla mnie jest życiową tragedią spotykać ludzi tępych na drodze mojej egzystencji.

Jednego „zabijesz” pojawia się 10 następnych…

10 komentarzy

  1. No, wiesz? Tępi ludzie są potrzebni, do wykonywania nudnych czynności. Są dokładni i niezawodni, nic nie zrobią po swojemu, bo… są tępi!

  2. @kkk co racja to racja ale jednoczesnie tacy irytujący aż szyja wiotczeje

  3. gdzie zaczyna się łysina

  4. uuu, Raskolnikow nam dorasta?;)

  5. @kasia nie kumam… nie czytałem dostojewskiego może dlatego

  6. Poziom inteligencji populacji można opisać na krzywej Gaussa, podobnie jak występowanie innych cech. Ale żaden człowiek nie jest na jednym końcu tej krzywej, jeśli wziąć pod uwagę wiele różnych cech.

  7. hmmm… ale zeby ktos mogl byc doceniony, to ktos musi byc ten tepy. xD A poza tym, kto by robil rzeczy, ktorych inteligenty/wyksztalcony czlowiek nie wykona nigdy? W kadzym spoleczenstwie musza byc murzyni… przykre, ale prawdziwe.

  8. Wiesz co, Scarab, wstrętnie się odniosłeś do murzynów.

  9. zastanawiam się po ilu błędach, tekstach, sytuacjach człowiek może zasłużyć sobie na miano tępego?

  10. Każdy z was sie wypowiada majac sie za jakiś nad ludzi. Każdy czlowiek jest czlowiekiem a gadanie ze ktoś jest tępy i on sie nadaje do brudnej roboty to poprostu swiadczy o waszej ciemnocie. Nie mozna oceniac ludzi. Nie sądzcie bo sami będziecie sądzeni.

Skomentuj.