BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Akcja policji / Gastro Kalisz

12/13 kwietnia. Godzina 3:12. W mieście rozbrzmiewają syreny policyjne. W tym czasie stoję na tzw. Złotym Rogu rozmawiając z pieszym patrolem kaliskiej Policji. Tuż po (jakieś 30 sekund później) ulicą zapierdala (tylko to słowo oddaje powagę sytuacji) policyjny 20 letni Polonez (prawie silnik im się zatarł). Zwalniając przed mostem zauważają pieszy patrol zwalniają bardziej zatrzymując się. Koła wpadają w lekki poślizg. Wsteczny. Zabierają ekipę. Koła buksują. Patrzę się na Szymana, Szyman na Dudka, Dudek na mnie. Myśl w głowie jedna „za nimi!”. Daleko nie musieliśmy biec. Wyłaniając się zza rogu 100 metrów dalej widzimy 4 radiowozy, kabarynę. Później przybyła na miejsce karetka. Myślę od razu sobie „ktoś dostał nożem”. Niestety tak się nie stało. Zwykła bójka w lokalu. Rozhisteryzowana kobieta i cały zakrwawiony koleś którego policja przywiozła skądś nie wiadomo skąd (uciekł z miejsca).

Zupełnie „przypadkowo” końcówka się nagrała..

Stereophonics – Long Way Round

8 komentarzy

  1. Koval 😀 najlepszy z tego wszystkiego jest tekst „nagrywaj, nagrywaj” 😀 ah ta dzisiejsza młodzież 😛

  2. no a jak … każdy chce być reżyserem 😛

  3. Koval jak dla mnie spisałeś się na medal 😀 no może oprócz tego biegnięcia na początek, ale wiadomo .. chciałeś być pierwszy 😀

  4. Nie, on nie chcial byc pierwszy. On chcial pomoc policji sie naper****c 😀

  5. kowal trzeba bylo wejs tam jelopie a nie opisywac bzdury huja co wiesz a opisujesz ja tam bylem i uwiez mi to nie byla zwykla bujka a nagrywac kazdy moze ale strach wam dupska po zamykal zebyscie tam weszli co :debil

  6. ciekawe jak mielismy wejsc jak policja blokowala wejscie? nie bylo fizycznej mozliwosci

  7. dla chcaceg nic trudnegoale nawet jak byscie weszli ciekawe co byscie zrobili.wiec prosze cie nie napierdalaj mi tu gupot i niue wyjezdzaj z jakimis tekstam zwykla bujka i jakis zakrwawiony koles ktory uciekl z miejsca.bo huja naprawde wiesz co sie stalo.

  8. co jest czemu nic nie odpisales jestem ciekaw?

Skomentuj.