BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Pekin ’08

W Niemczech hitlerowskich następował wzrost gospodarczy jeszcze szybszy. Sam wzrost dobrobytu nie świadczy o tym, że jest lepiej. Trzeba to jasno powiedzieć: ze wzrostu gospodarczego nie wynika ani demokratyzacja, ani poprawa poszanowania praw człowieka, ani liberalizacja życia – nic takiego się nie dzieje. I jest wiele takich przykładów w historii, że społeczeństwa, które miały doskonałe wyniki gospodarcze, były jednocześnie najbardziej represyjne wobec swoich obywateli.

Chyba nie obejrzę Igrzysk olimpijskich w Pekinie. Udam, że telewizor mi nie działa.

9 komentarzy

  1. Ależ nie musisz udawać, to co będzie się tam działo w godzinach 9-21 to u nas 16-4, więc spokojnie możesz ogladać w tym czasie TVN24, tudzież Klan na TVP1 😀

  2. @riot ale fajnie oznajmić dlaczego tego nie zrobię 🙂 Jestem ciekaw ilu sportowców tam nie pojedzie w ramach bojkotu.:)

  3. Z Polaków nikt nie zbojkotuje IMO, a w UK podpisywali lojalkę, że nie będą mówili o reżimie z Pekinu – Święto wolności jednym słowem 😉

  4. to prawie tak jak by UK godziło się na to co się tam dzieje…

  5. Import z Chin to ważna sprawa, po co się narażać.

  6. no właśnie w tym rzecz i o to chodzi…

  7. O, właśnie też zapodałem u siebie linka do tego artykułu. Bardzo dobry, polecam.

  8. Ano. O tym jakie są Chiny się nie mówi. Nawet Google podwinęło ogon i pracuje ręka w rękę z rządem Chin byle móc operować na ich rynku.

Skomentuj.