BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Nic ciekawego

Każdy chciałby usłyszeć od kogoś innego, kogoś kto dopiero nas poznał słowa „jesteś ciekawą osobą”. Dlaczego część ludzi ich nigdy nie usłyszy? Ano dlatego, że chociażby kiedy mają szanse przedstawić swoją osobę mówią „szczegóły mojego życia zostawię dla siebie”… A ich profile w serwisach społecznościowych wyglądają równie schematycznie jak ich odpowiedzi na najprostsze pytania dotyczące 5 minut życia.

Wniosek: Podcinanie gałęzi na której się siedzi.

4 komentarze

  1. wydaje mi się fizycznie niemożliwe, żeby móc od dopiero co poznanej osoby usłyszeć, że jest się ciekawym człowiekiem… i nie dlatego, że ludzie ukrywają się [w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu].
    uznanie kogoś za ciekawego to nie kwestia usłyszenia opowieści o sobie – na to chyba potrzeba po prostu trochę czasu…
    takie moje przemyślenie.

  2. @riotprincess ale jeżeli nie robisz nić żeby ta osoba cię poznała to od razu można tak powiedzieć prawda?

  3. no ok, w tym ujęciu, to fakt.

  4. tylko, że ludzie tak naprawdę mało chcą o sobie mówić… ukrywają szczegóły z różnych powodów… parwda, są tacy, co klepią o sobie 24H , ale to mało takich ludzi jest… czas … to odp.. czas pozwala się poznać i doprowadza do szczerości… można kogoś prawidłowo ocenić po 10 minatach znajomości, więc po co mówić,co sie o nim myśli, może to być błędne zdanie … a reakcja drugiej osoby..

Skomentuj.