BIO
Jestem poszukiwaczem prawdy. Spaceruję tam i z powrotem i poszukuję prawdziwej prawdy. Kontempluję życie. Fotografuję. Podróżuje. Zadaję pytania. Robię to co lubię i jestem wolnym człowiekiem.
ARCHIWUM

Wszystkie prawdy, które wam tutaj wyłożę, są bezwstydnymi kłamstwami.

Minister obdarował mnie stypendium naukowym

Przed dosłownie momentem dowiedziałem się, iż minister (mimo iż tego nie chciałem) podarował mi stypendium naukowe na rok nauki, co jest równoznaczne z otrzymywaniem co miesiąc okrągłego 100zł (zawrotna sumka, chyba kupie sobie Lamborgini).

W dniu 10 grudnia br. Wydziałowa Komisja Stypendialna przyznała stypendia za wyniki w nauce, socjalne, sportowe, mieszkaniowe, na wyżywienie, specjalne oraz zapomogi. Przyznano: 665 stypendiów za wyniki w nauce, 7 stypendiów sportowych, 65 stypendiów specjalnych, 23 stypendiów mieszkaniowych, 301 stypendiów na wyżywienie, 9 zapomóg. Stypendia będą wypłacane sukcesywnie na konto podane we wniosku stypendialnym (pierwsza wypłata za miesiące X, XI, XII nastąpi w terminie do 15 grudnia natomiast wypłata za I, II uwarunkowana jest od przelewu transzy z Ministerstwa na rachunek Uczelni ).

Jest to dla mnie miłym zaskoczeniem, gdyż po pierwsze nie zależało mi na tym. Po drugie – nie myślałem, że mogę się ubiegać. Sympatycznie. Kocham PO – tych którzy nie wierzą w polską Irlandię mówię, iż głęboko (oj głęboko) się mylą (tak wiem to ma tyle wspólnego co most London Bridge z tekstem piosenki i teledyskiem Fergie jednocześnie).

Jak na ironie dziś rozmawiałem z Sylwestrem o tym, ile pieniędzy i jak dobrze się wiedzie studentom zagranicznym w Polsce. Tym, którzy uczą się w systemie Socrates/Erasmus. Prawo przyciągania działa.

Nauka się opłaca. 15 grudnia 2007 będę miał na swoim koncie namacalny tego dowód.

Tatiana Okupnik-Dont Hold Back (Remix)

Wniosek: Uwielbiam niespodzianki

3 komentarze

  1. Ministrowi niech będą dzięki! 😛

  2. Nauczycielom przydała by się taka stówka więcej co miesiąc do pensji.

  3. Koval .. to chylę czoła .. kujonie 😀

Skomentuj.